Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się nadwagi?


Gość Basia19

Rekomendowane odpowiedzi

Dziendobry! mam 19lat i okolo 15kg nadwagi co utrudnia mi zycie codzienne jak i partnerskie. Od okolo 2 lat zaczelam przybierac wagi ... stosowalam ruznych diet lecz nie jestem osoba ktora potrafi dotrwac diete do konca. Zle sie czuje z otyloscia poniewaz nigdy wczesniej nie mialam z tym problemu. Przestalam juz wychodzic z domu i zaczelam powoli tracic nadzieje na dawny wyglad. Bardzo prosze o pomoc! z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Gość madzia1412

Hej. Ja stosowałam chyba już wszystkie diety. Po Dukanie się tylko rozchorowałam... Po za dietami próbowałam mnóstwa innych dziwnych wynalazków. Nic nie działało. I załamana przestałam wierzyć, że kiedykolwiek schudnę... Strasznie zazdrościłam mojej koleżance. Schudła 20 kg. Okazało się, że brała ForeverSlim. Na szczęście jak była w Szwecji przywiozła więcej i dała mi jedno opakowanie. I proszę... 10 kg mniej jak na razie :) Czekam na zakończenie kuracji i mam nadzieje na kolejne chociaż 8 kg :)

Odnośnik do komentarza

Ja również schudłam dzięki tym tabletkom, o których pisała Madzia. Zgubiłam 17 kg :) Dla mnie to nie lada wyczyn :) Podniosła się moja samoocena a przede wszystkim poprawił się mój metabolizm i zniknął cellulit :) Jestem bardzo zadowolona :)

Odnośnik do komentarza

Dieta białkowa nie jest zbytnio zdrowa szczególnie dla nerek... Można się nabawić problemów, ale co prawda podobno skuteczna jest.
Ja proponuje po prostu odstawić węglowodany - zero białego pieczywa, słodyczy, ograniczyć do minimum biały makaron, ryż, ziemniaki, nie łączyć białka z węglowodanami podczas posiłku a przede wszystkim postawić na warzywa i owoce, również naturalne soki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...