Skocz do zawartości
Forum

Dużo jem a chudnę


Rekomendowane odpowiedzi

Gość leonard12

Witam
Moj problem trwa od jakis dwoch miesiecy. Zauwazylem u siebie wzrost apetytu ale nie jest to rownoznaczne z poziomem energi.Jem bardzo duzo ale chudne.2 miesiace temu wazylem ok.73kg teraz waze 70kg przy wzroscie 190cm. Odczuwam tez czesto pragnienie i przz to czesto korzystam z tolaety. Do tego mam problemy z energia. Dwa miesiace temu biegalem, plywalem, duzo chodzilem. Natomiast teraz nie mam sily na zaden sport. Miesiac temu kiedy chcialem oddac krew lekarz nie wyrazil zgody gdyz twierdzi ze mam malo zelaza. Ale czy samo zelazo mozer powodowac te wszystkie obajwy? Czy ktos ma pomysl co to moze byc?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość sławny

Ja zrobiłem sobie wszystkie badania łącznie z tarczyca, pasożytami, moczem, krwią i są idealne. A podobnie jak inni tu piszący chudne mimo, ze dużo jem, nie mam też stresów. Co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Gość ostrzegam

lekarz lekarz lekarz! też znam osoby które cieszyły się że szybko chudną a tu rak, tarczyca, cukrzyca i inne chorobska. jedzenie autorki wątku to taki syf że każdy powinien przytyć. także badać się i mówić lekarzowi o swoich obserwacjach. lepiej mieć nadwagę niż chorobę

Odnośnik do komentarza

Witam, mam podobnie i to jeszcze dziwniej i od pewnego czasu zaniepokoilo mnie to. Jem i chudne. (Zwykle caly dzien czuje się najedzona, nie mam wymiotow, ani podstawowych objawow Anoreksji) Przeważnie jem parę kanapek 2 razy dziennie (sama z siebie) i ewentualnie jakiś mały/duży obiad (jak mnie rodzice namowią) a są dni, że oprócz tego obzeram wszystkimi przekąskami na zimno jakie lubię, potem 3 talerze płatek na mleku i barszcz czerwony jedna szklanka.
I w obu przypadkach chudne
Ps. Herbaty pije przeważnie około 6 litrów dziennie cytrynowej słodzone to pewnIe też ma wpływ ogólnie.
(Mam tak już może rok, a opisuje z przed wieku 16 lat czyli kiedy się zaczęło. Wtedy jeszcze nie piłam kawy i energetyków, a niedawno przypadkiem okazało się, że mam padaczkę tzw nieczynna)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...