Skocz do zawartości
Forum

Dieta i ćwiczenia na płaski brzuch


Gość Baaśka

Rekomendowane odpowiedzi

dzieć dobry ,

mam 15 lat , waga 74 kg , wzrost 178 .
chciałabym mieć płaski brzuch ponieważ jest gruby . nie chciałabym mocnych diet , poniewaz kiedys nic nie jadłam prawie , zrobilam sobie głodówke , schudłam troszeczke , ale na pośladkach pojaiły sie rozstępy .. ;//

poomocy !

Odnośnik do komentarza

no cóż tak to jest jak isę bezmyślnie cżłówiek odchudza. Głodówka jest chyba najgorszym pomysłem na odchudzanie. W ogóle nie rozumiem po co chcesz się odchudzać skoro Twoja waga jest ok. Jak Ci się marzy płaski brzuch to rób brzuszki - proste i skośne, podciąganie nóg do brzucha, nożyce w pionie i poziomie. Tylko nie myśl że efekty będą po tygodniu....

Odnośnik do komentarza

To, ze nic nie jesz lub bardzo malo to nic nie da, bardziej Ci to zaszkodzi. Proponuje ograniczyc slodycze, ograniczyc tluszcze zwierzece, wiecej witamin, spozywac wiecej bialka, ograniczyc weglowodany zlozone.

jako cwiczenie proponuje abs 2, napisane jest zeby co drugi dzien robic ale spokojnie rob codziennie. po miesiacu beda wyniki napewno

Odnośnik do komentarza

Głodówka jest złym pomysłem na zrzucenie wagi, szczególnie w Twoim wieku. Nie masz nadwagi więc nie ma sensu się odchudzać. Jeśli przeszkadza Ci Twój brzuch możesz popracować nad nim wykonując odpowiednie ćwiczenia. Poniżej przedstawię Ci przykładowe ćwiczenia, które możesz wykonywać w domu:
1.


2.
&list=PL0605484733DC3108
3.Sposoby na płaski brzuch
4.Ćwiczenia na brzuch
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...