Skocz do zawartości
Forum

Dieta dla 17-latka z nadwagą


Gość ru...14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 18 lat, jestem mężczyzną 170 cm wzrostu, ważę 110 kg, w moim wyglądzie przeszkadzają mi najbardziej (piersi), brzuch oraz nogi, co bym musiał robić aby masę tłuszczową, która jest u mnie zbędna przekształcić w mięśnie.

Odnośnik do komentarza

Wyniki nie pojawią się od razu,. czesto dopiero je widać po miesiącu czasem jeszcze później, nie możesz się łatwo poddawać. Najlepsze wyniki osiągniesz jak będziesz stosować dietę np 1500 kcal i ćwiczyć np 3 razy w tygodniu.... wtedy powinno być widać wyniki szybciej.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny musicie się za siebie wziąć. Bo inaczej im później się za to weźmiecie tym trudniej bedzie wam szło odchudzanie.
Po pierwsze zacznijcie od zastanowienia się i zapisania jak wygląda wasz dzień, dokładnie godzinowo o której wstajecie,o której jecie śniadanie, co potem... i tak cały dzień. Przy posiłkach zapisujcie co jecie np szklanka mleka z 5 łyżkami musli, 3 łyzki ziemniaków, kotlet mielony z wieprzowiny, smażony, pomiodor, herbata z 2 łyzeczkami cukru itp.
Potem jak to spiszecie to przejrzyjcie to bardzo uważnie. Na co zwrócić uwagę:
- ile czasu mija pomiędzy posiłkami?
- o której jedzone jest śniadanie i ostatni posiłek.
- czy podjadacie
- ile cukru i ile tłuszczu jecie....
I teraz tak, wprowadźcie pewne zmiany:
1. Śniadanie jemy w czasie godziny od wstania. I nie ma że nie jem sniadań. Jemy i już. np 3 łyzki płatków owsianych zalanych wodą z łyżeczką rodzynek lub wkrojonym całym małym jabłkiem
2. Pomiędzy posiłkami a powinno być ich 5 przerwa nie może być większa niż 4 godziny!
3. Ostatnia powinna być kolacja - na 3 godziny przed snem.
4. Nie podjadamy
5. Nie słodzimy herbat, polecam smakowe łatwiej pije się bez cukru, słodycze ograniczymy do np 2 kostek czekolady na podwieczorek
6. Unikamy smażenia - możemy gotować, piec, dusić. NIE SMAŻYMY.
7. Zero fast foodów
To tyle odnośnie zmian w diecie. Ale, oprócz tych zmian ruch! Dużo, dużo ruchu. Najlepiej codziennie spacer a co drugi dzień dodatkowo siłka lub basen i pływanie.
Jesli będziecie tego przestrzegać to schudniecie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...