Skocz do zawartości
Forum

Jak mogę szybko schudnąć nie odstawiając jedzenia?


Gość Zuzia13

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prawie 14 lat, 168 cm wzrostu i ważę 58kg. Wiele razy próbowałam schudnąć ale niestety po jakimś czasie dawałam sobie spokój. Ostatnio razem z siostrą zaczęłyśmy trochę lepiej się odżywiać i trochę biegałyśmy. Przez 2tyg. schudłam 2kg. Chciałabym znaleźć jakąś dietę które nie będzie polegała na przestaniu jedzenia , ale pomoże mi szybko schudnąć. Myślę też o jakimś zestawie ćwiczeń. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Żadna rozsądna dieta nie wymaga od ciebie przestawania jeść ani drastycznego ograniczania. To jest mit że jak będziesz jeśc mniej to schudniesz. Jak się je mało to organizm zwalnia metabolizm i po pewnym czasie przestajesz "chudnąć". Chudnąć napisałam w cudzysłowu bo często utrata wagi przy ograniczeniu jedzenia to nie jest tłuszcz a mięśnie i woda i powrót do nawyków żywieniowych może spowodować jeszcze szybsze tycie. 2 kg w 2 tyg to odpowiedni spadek wagi

Odnośnik do komentarza

W Twoim wieku wystarczy ograniczyć słodycze, fast foody i kolorowe napoje gazowane oraz zwiększyć ilość czasu poświęconą na aktywność fizyczną. Jeśli zaczęłaś biegać to postaraj się w tym wytrwać, bo jak widać przynosi to oczekiwane rezultaty. Z biegiem czasu zwiększaj dystans albo tempo biegu na szybsze. Co do innych ćwiczeń to zaproponuje Ci takie które możesz wykonywać w domu:
1. Ćwiczenia abt w domu
2. Ćwiczenia kardio w domu
3. Aerobik w domu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...