Skocz do zawartości
Forum

Dieta odchudzająca dla laktowegetarianki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam 21 lat, 160 wzrostu i obecnie ważę 64kg. Od 6 lat jestem laktowegetarianką ( jem warzywa, owoce, nabiał).

Jeszcze rok temu ważyłam 50kg. W ciągu tego roku przytyłam do 64kg - zapewne spowodowane to było tym, że mój tryb życiu uległ całkowitej zmianie - minimalna dawka ruchu (ruszałam się tylko jak musiałam gdzieś wyjść), alkohol każdego dnia, słodycze tak samo, jedzenie nawet o 1-2 w nocy.

Próbuję schudnąć znów do 50kg, ale nie mogę. Stosowałam różne diety, głodówki (tak teraz już wiem- to była głupota!), ale nic mi nie pomagało. Teraz zaczęłam jeść normalnie ok. 4-5 posiłków dziennie, które składają się z warzywa, owoców i nabiału. Od 2 tygodni nie jem pieczywa, ziemniaków i bananów nie jadam już chyba od ok. pół roku. Czasami do obiadu zjem trochę ryżu bądź makaronu, ale to bardzo rzadko ( może 1-2 razy na miesiąc). Jeśli chodzi o słodycze, to staram się jeść ich jak najmniej, nie ograniczam się jeszcze do zera z ich jedzeniem, ale stopniowo zmniejszam ich ilość tygodniowo. Od 3 tygodni ćwiczę - rano biegam od 30-50 min., wieczorami ok.1h wykonuję ćwiczenia aerobowe przy muzyce, i codziennie po 50 brzuszków.

Problem w tym, że nic (kompletnie nic!) moja waga nie spadła i również figura się nie poprawiła. Zero efektów, co jest strasznie demotywujące :-( Wiecie może dlaczego się tak dzieje ? Miał ktoś podobny przypadek ? Jestem teraz poza granicami Polski, i jak wrócę to zamierzam przejść się do lekarza zbadać tarczycę. Może tu jest jakiś problem, ale to dopiero za 1,5miesiąca. Do tego czasu chciałabym próbować dalej z tym, że jak widzę brak jakiejkolwiek zmiany to mi się wszystkiego odechciewa :( Oczywiście zdaję sobie sprawę również z tego, że pewnie mój metabolizm jest w opłakanym stanie, dlatego zaczęłam ćwiczyć żeby go poprawić, wiadomo, że efektów nie zobaczę z dnia na dzień, ale po 3 tygodniach mogło by się coś ruszyć jednak ;-/

Odnośnik do komentarza

matulo .... ja bym nie wytrzymała bez mięska:) Co do diety to może jesz nieregularnie, może spowolniłaś sobie metabolizm i dlatego nie chudniesz? co do ćwiczeń to musisz trochę poczekać na wyniki nic od razu nie będzie widać. Może miesz sobie obwód np uda albo brzucha to moze w ten sposób szybciej zobaczysz efekt

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...