Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej


Gość darunia1990kl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość darunia1990kl

witam.mam 22 lata 165wzrostu i odkąd urodziłam syna ważę 83kg pracowałam fizycznie itp i nie mogę schudnąć!
proszę o doradzenie jakie ćwiczenia mi pomogą pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha i ud . sama nie mogę sobie z tym poradzić a na siłownie poprostu mnie nie stać. nie jem dużo ,ale to nic nie daje

Odnośnik do komentarza

Jedzenie mało nie jest dobrym pomysłem. Spowalniasz w ten sposób metabolizm i w efekcie później łatwiej przytyjesz kolejne kilogramy a trudniej ci będzie schudnąć. Odchudzanie się zaczyna od diety. Powinna zawierać odpowiednie ilości białka tłuszczów i węglowodanów (nie za dużo i nie za mało) a deficyt kaloryczny nie powinien przekraczać 400 Kcal. Na spalenie tłuszczu takie ćwiczenia jak wyżej koleżanka poleciła. możesz zacząć nawet od 10 min dziennie i sukcesywnie zwiększać czas ale lepiej nie przekraczać godziny dziennie. Dodatkowo polecam też ćwiczenia siłowe które w samym procesie spalania mają moze i mniejszy udział ale pozwalają dbać o mięśnie i poprawić metabolizm w ciągu całej doby nie tylko podczas ćwiczeń.

Odnośnik do komentarza
Gość darunia1990kl

no właśnie rok czasu pracowałam jako sprzątaczka w sklepie i non stop chodziłam do pracy a mialam dosc daleko-szybkim marszem pół godziny w pracy skakałam po drabinie w góre i w dół non stop byłam w ruchu a ani kg nie spadł. ja nigdy dużo nie jadłam a przytyłam w ciąży 32 kg i od tej pory lipa

Odnośnik do komentarza

Ja w zeszłym miesiącu jadłam po 3 - 4 tys Kcal dziennie i codziennie zbierałam owoce i schudłam przy tym 2 kg w ciągu miesiąca, a wcześniej przy codziennych ćwiczeniach tak po kilogramie na miesiąc a jadłam po 2000 Kcal. Wcale nie mało jem, ale i tak chudnę tylko że w centymetrach. A zawsze jak z jakichś powodów jadłam za mało to potem miałam problemy z wagą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...