Skocz do zawartości
Forum

Jak szybko schudnąć?


Rekomendowane odpowiedzi

bo źle podchodzicie do tego tematu hulajnogi. Popatrzcie sobie jakie są teraz hulajnogi. Dla małych dzieci owszem, ale są też takie na których dorośli mogą jeździć. Mają większe kółka. Próbowałem. Genialna zabawa. A i można się pościgać z tymi co są na rowerach. O wiele więcej kalorii się spala.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 16 lat i ważę z około 100kg lecz mam około 180 cm wzrostu. Mam brzuszek i chcę go zgubić nie tylko po to aby podobać się dziewczynom, ale żeby podobać się samemu sobie, bo jak na siebie patrzę to aż chce mi się płakać. Kiedyś taki nie byłem, nie wiem co się stało. Nie jem dużo, 2 kanapki na śniadanie, obiad i kolacja. Zero jedzenia po godzinie 19:00. Piję dużo wody, staram się nie jeść słodyczy i fast-foodów. Jedyne z czym mam problem to np. W-F w szkole. Koledzy mnie lubią i nie wyśmiewają się ze mnie, ale wstydzę biegać się w koszulce, ponieważ mam tak jakby "odstające piersi". Nikt na to nie zwraca uwagi, ale ja się tego wstydzę. No i tu pojawia się moje pytanie, co i ile dziennie mam jeść, jakie sporty uprawiać, w domu, na podwórku itd. Co zrobić aby moje "piersi" tak nie odstawały, bo jest to bardzo krępujące. Proszę o wypowiedź jakiegoś doświadczonego człowieka. Bardzo mi zależy aby schudnąć z 30kg. Wiem, że nie jest to efekt natychmiastowy, ale postaram się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...