Skocz do zawartości
Forum

Jak przestać się objadać?


Gość LLLaura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 21lat. I czasami nie panuję nad tym ile jem. to się nazywa jedzenie kompulsywne. Kiedyś już tak miałam jakieś 4 lata temu, ale udało mi się z tego wyjść i jadłam normalnie, cieszyłam sie życiem. Teraz znowu wróciło najpierw przez 3 -4 dni, jem za duzo az do bolu załadka, potem wchodze na wage, widze 2kg wiecej i zaczynam sie odchudzac po 3 tyg udaje mi sie wrocic do wagi, ale potem z nowu zaczynam za duzo jesc.I tak w kolko juz od stycznia jest ;( Już nie wyrabiam. Macie dla mnie jakies rady?
co moge robic zeby przestac?

Odnośnik do komentarza

Jedyne co moge poradzić to staraj się jeść regularnie codziennie. Ustal sobie godziny posiłków, najlepiej często a mniej i nie omijaj żadnego. Najlepiej jakby ci jakiś dietetyk ustawił dietę tak żeby była dobrze zbilansowana i żebyś dostarczała w niej wszystko co potrzebuje organizm. Wtedy może byś nie miała ataków.

Chociaż i tak powinnaś zmienić najpierw myślenie. Jeśli zjesz za dużo to pomyśl o tym jak to spalić a nie o tym żeby się odchudzać, bo jesteś w błędnym kole. Na wagę też bym radziła patrzeć z przymrużeniem oka. Czasami może się parę kilo wahać w ciągu kilku dni i nie musi mieć to związku z tyciem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...