Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie 14 latki


Gość we...pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat . 161 cm wzrostu i ważę 61kg. Proszę o pomoc chcę bardzo schudnąć bo uważam że jestem gruba . nie chce żadnych diet tylko ćwiczenia. Najbardziej chcę żeby pozbyć się wagi z brzucha,ud i łudek Bardzo prosze o pomoc.Mam dość tego że chłopaki z klasy mówią na mnie grubas.!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz odpowiednie dla siebie ćwiczenia to mam dla ciebie kilka propozycji.
1. Ćwiczenia na odchudzanie
2. Pilates na odchudzanie
3. Ćwiczenia na biodra
4. Ćwiczenia na ładną pupę
5. Ćwiczenia na boczki
6. Ćwiczenia na brzuch
7. Pływanie na odchudzanie
8. Spacer na odchudzanie
Postaraj się ćwiczyć 40 minut dziennie. Jeśli możesz zrezygnuj z autobusu i chodź do szkoły na piechotę, to też poprawi Twoją kondycję i przyspieszy proces chudnięcia. Dodatkowo postaraj się ograniczyć słodycze, fast foody i kolorowe napoje gazowane.

Odnośnik do komentarza

Jedz 3 posiłki dziennie. Śniadanie, obiad i kolację. Pamiętaj aby kolację jeść do godziny 18 :) Ja miałam ten sam problem, ale się tego stosowałam i z 57 kg schudłam na 45 kg. w ciągu 5 mies. Pozdrawiam.
PS: co do słodyczy jedź 1 cukierek dziennie, albo cały tydzień bez słodyczy a w niedzielę np, kawałek ciasta, ale tylko kawałek, a nie cały placek :)

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się Duszką. Lepiej jest jeść na 2-3 godziny przed snem. Bo w ten sposób człowiek potem nie buszuje w nocy po lodówce. Ja jadłam 5 posiłków dziennie głównie warzywa i białe mieso oraz jogurty i schudlam 5 kg w ciągu mieisąca

Odnośnik do komentarza

Chciałbym schudnąć 2- 3 kg. Jem 1800- 2000 kcal dziennie, ale ok 3 razy w tygodniu biegam po 6- 9 km. I uczęszczam na dodatkowe zajęcia sportowe typu siatkówka. Czy w ten sposób przytyje, utrzymam wagę, czy uda mi się stracić zbędne kalorie? Mam 14 lat, ważę 47 i mam 154 cm. Wiem waga jest dobra, ale lepiej bym się czuła ważąc 45- 44.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...