Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie przy jedzeniu tuczących posiłków


Gość do...98

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry . Nazywam się Kinga i mam 12 lat ( w listopadzie 13). Mam straszne problemy z moją wagą. Mój wzrost to 170 cm a waga 75 kg. Gdy wykonuje ćwiczenia na wychowaniu fizycznym strasznie szybko się męczę. Nie odmawiam sobie jedzenia . Często jem różne tuczące rzeczy. Bardzo chciałabym schudnąć. Czy możesz poradzić mi jak mam to zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Jak sama przyznałaś masz problem z opanowaniem się przed jedzeniem i spożywaniem tuczących rzeczy. Powinnaś się nad tym zastanowić, ponieważ w innym przypadku będzie Ci bardzo trudno schudnąć. Musisz ćwiczyć samokontrolę. Na początku będzie Ci trudno, bo przyzwyczajenia nie zmieniają się łatwo ale z biegiem czasu będzie co raz łatwiej.
Zacznij od tego by jeść regularnie co 3 godziny, niewielkie porcje, tak byś nie była głodna ale też i nie podjadała pomiędzy posiłkami i się nie przejadała. To bardzo ważne by nie dać się i nie podjadać. Jeśli najdzie Cię ochota na coś to albo zjedz warzywo albo napij się wody.
Do tego zrezygnuj ze słodyczy, fast foodów, chipsów i kolorowych napoi gazowanych. Zastąp je owocami, wodą mineralną, zieloną herbatą.
Po za tym codziennie staraj się przez 40 minut wykonywać różne ćwiczenia lub uprawiać jakiś sport. Ruch jest bardzo ważny przy rzeźbieniu swojego ciała i tracenia zbędnych kilogramów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...