Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na zgrabne pośladki i większe piersi


Gość wi...na

Rekomendowane odpowiedzi

Na piękne pośladki najlepsze są ćwiczenia. Poniżej przedstawię kilka ćwiczeń, które powinny Ci w tym pomóc:
1. Ćwiczenia na pośladki
2.Ćwiczenia na zgrabną pupę
W poniższym artykule znajdziesz także różne sposoby na gładkie i jędrne pośladki:
Sposoby na gładkie pośladki
Co do piersi to ich rozmiar zależy od uwarunkowań genetycznych, ilości tkanki tłuszczowej, a także ewentualnego leczenia hormonalnego czy ciąży. Można ich kształt modelować odpowiednimi ćwiczeniami oraz zabiegami kosmetycznymi. Ćwczenia na powiększenie biustu i poprawę jego kształtu przedstawię poniżej:
1. ćwiczenia na powiększenie biustu
2. Ćwiczenia ujędrniające biust
Do tego jest stosuj zabiegi kosmetyczne które możesz wykonywać w domu. Oto kilka przykładów takich zabiegów:
1. Ujędrniające masaże: Codziennie rano i wieczorem po nakładaj balsam ujędrniający i wmasowuj go przez 3 minuty. Ruchy powinny być okrężne od dołu do góry - podczas masażu omijaj brodawki.
2. Podczas prysznicu polewaj piersi raz ciepłą raz chłodną wodą. Taką czynność powtórz 10 razy po 30 sekund na każdą zmianę wody. Chłodna woda sprawia że biust staje się bardziej sprężysty, skóra się napina i piersi lekko się podnoszą.

Odnośnik do komentarza

Świetne, bardzo obszerne porady:) Niestety, czasem wydaje mi się, że to, jakie mamy pośladki, to głównie kwestia uwarunkowań, które są nam dane z góry i niewiele można z tym tak naprawdę zrobić... Ale oczywiście, zawsze warto się starać i próbować;)

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy cwiczenia POWIEKSZA PIERSI... co za bzdfura! Przez takie niedopowiedzenia ludzie nie ufaja cwiczeniom i takim radom ;/;/;/;/ cwiczenia moga ujedrnic piersi i sprawic, ze skora bedzie napiera i gladka. Masaze poprawiaja ukrwienie.
Cwiczenia zawsze warto wykonywac. Fajnie na skore dzialaja.
Ja zam,owilam sobie wlasnie krem na biust z frashe.pl, ale nawet nie wiem, jak sie sprawdzi. Stosowal juz ktos?? Te z drogerii to kiepskie sa. A i jeszcze dobry stanik trzeba miec, np. z esotiq - bo te chinskie badziewie za 20 zl to lepiej wyrzucic... W tk maxx zdarzaja sie czasem mega mega promki na dobre biustonosze :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...