Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na zmniejszenie podbródka


Gość pa...40

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pa...40

Mam 13lat waże 48kg i mam 159cm wzrostu. Nie jestem za gruba, ale mam problem z podbródkiem nie wiem co zrobić żeby zniknął wykonuje ćwiczenia ale to nic nie pomaga a u mnie w rodzinie nikt go nie miał. Czy mogę coś z nim zrobić?

Odnośnik do komentarza

Ćwiczenia na pewno przyniosą efekt tylko musisz je systematycznie wykonywać. Efekty nie pojawią się z dnia na dzień, na poprawę musisz zaczekać cierpliwie. wygląd swojego podbródka możesz poprawić za pomocą masażu. Jeśli używasz kremu nawilżającego to zamiast wcierać go lepiej go wklepuj. Szczególnie na granicy żuchwy możesz to robić dość intensywnie. do tego pamiętaj też o tym by mieć właściwą postawę, wbrew pozorom poprawna postawa w ciągu dnia wpływa na podbródek. Nie powinnaś się garbić, przy pracy nie nachylaj się zbytnio np nad książką. Unikaj również podpierania rekami głowy.
możesz także zastosować dość proste ćwiczenie. Połóż książkę na czubku głowy i chodź tak by Ci ona nie spadła. Takie ćwiczenie wpływa na całą postawę oraz podbródek.

Odnośnik do komentarza
Gość lalunia888

Niestety podbrodek moze sie pojawic i w mlodym wieku. Slyszalam, ze takie cwiczenia pomagaja: jak ziewasz, to nie otwieraj buzi, tylko zacisnij usta, powietrze wtedy bedzie w buzi. No i masowanie, takie poklepywanie podbrodka pomaga.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...