Skocz do zawartości
Forum

Co wybrać sokowirówkę czy wiciskarkę??


Gość ui.0

Rekomendowane odpowiedzi

ja wybrałabym wyciskarkę hurom robi soki w których są zawarte wszystkie witaminy i minerały owocu, sokowirówka miksuje, tnie owoce i sok pozbawiony jest błonnika i witamin z owocu. polecam ja czekam na dostawę wyciskarki, zamówiłam w sklepie internetowym ze zdrową żywnością w Chorzowie, już jutro będę mogła wypróbować pyszne przepisy na soki owocowe i warzywne.

Odnośnik do komentarza

Po wielu zasięgniętych i przeczytanych opiniach zakupiłam sobie wyciskarkę. Dziś właśnie robiłam sok z mandarynek, czerwonego buraka, marchewek. I powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona. Marchewka i buraki mimo, że są bardzo twarde to mój sprzęt poradził sobie z nimi bez problemów, pozostały suche wióry. Kiedyś miałam sokowirówkę i nie umywa się do wyciskarki. Można jeszcze robić soki z natki pietruszki, ale jeszcze nie próbowałam. Soki super.

Odnośnik do komentarza
Gość Startela

Polecam modele Sany, bardzo dobra jakość oraz cena. Dobrze będzie równiez kupić pozioma bo daje o wiele więcej możliwości wyciskania dobrych soków niż pionowa. Jeśli widzisz wyciskarkę za kilkaset złotych w biedronce, carrefour czy innych sieciówkach to unikaj ich z daleka! Modele te nie dość że nie są przystosowane do najlepszych technologii to jeszcze ich żywotność jest bardzo krótka!

Zerknij sobie tutaj:
https://www.eujuicers.pl/blog/soki-z-wyciskarki-warzywa-i-owoce-dla-twojego-dziecka-w-przyjaznej-formie

Na stronie możęsz sobie poczytać o polecanych wyciskarkach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...