Skocz do zawartości
Forum

Jak wyjść prawidłowo z diety?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że temat ten był poruszany wielokrotnie, również na innych portalach, ale chciałabym uzyskać odpowiedź dotyczącą dokładnie mojej sytuacji.
Otóż zeszłam z wagi 64 na 52 (przy wzroście 163cm). Moja dieta polegała na jedzeniu 1800 kcal no i oczywiście codziennemu ćwiczeniu (ok 2 godz). Ponieważ jestem już zadowolona ze swojej figury, chciałabym wyjść z tej diety. Wiem, niektórzy zaczną się śmiać, że 1800 kcal to bardzo dużo i tyle moje zapotrzebowanie wynosi, ale za 4 miesiące idę na studia, w ogóle bardzo dużo się ruszam (dużo chodzę, imprezuję, na to też potrzeba energii) więc to jest dla mnie za mało. Czy cotygodniowe zwiększanie o 100 kcal wystarczy? I na ile kcal dziennie mogę sobie pozwolić?Wiem też że już nie będę miała czasu na codziennie ćwiczenia, ale na pewno będę biegać (uzależniła się), Z góry dziękuję za odp:)

Odnośnik do komentarza

Policz sobie ile powinno wynosić twoje zapotrzebowanie przy wysiłku jaki wykonujesz i zwiększaj po 100 Kcal na tydzień, pewnie wyjdzie jakieś 2500 Kcal. No i najlepiej będzie jak zachowasz pewne zasady zdrowego żywienia, kilka posiłków dziennie, unikać niezdrowego żarcia i nie przesadzać ze słodyczami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...