Skocz do zawartości
Forum

Imprezowe obżartstwo


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej! Mam takie pytanie. Jutro wybieram się na urodziny do koleżanki, gdzie ma być katering i fontanna czekoladowa. Obecnie jestem na diecie zgodnej z grupą krwi, zastanawiam się, czy taka spora dawka dodatkowych kalorii jednego wieczoru wyrządzi jakaś ogromną krzywdę mojej diecie. (mam wagę prawidłową, żeby nie było). Będąc na tych urodzinach nie chcę cały czas myśleć, że nie mogę czegoś zjeść etc, chciałabym takie święto dla siebie przy okazji zrobić. A wiadomo, że jak się wieczorem zje ciepły posiłek jak obiad, poprawi kilkoma kawałkami ciasta, jakimś alkoholem to jest bardzo potężna dawka kalorii. Czy takie "święto" od czasu do czasu jest czymś bardzo złym? Czy bardzo zwalnia metabolizm? Oczywiście nie mówię tu o pochłonięciu całej imprezy, ale o normalnym spróbowaniu wszystkiego.
Chciałabym zrzucić trochę tłuszczyku, dużo ćwiczę żeby to osiągnąć, ale nie chce też ciągle sobie wszystkiego odmawiać, nie chcę iść na przyjęcie ciągle myśląc, że jak skuszę się na coś dobrego, to zaraz przytyję. Tym bardziej, że studia to taki czas, że od czasu do czasu wypada wyjść na piwo, czy na imprezę. :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...