Skocz do zawartości
Forum

Kobiecość a body building


Gość Kroszka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kroszka

Cześć wam! Słuchajcie co byście powiedzieli (szczególnie interesuje mnie opinia mężczyzn) na temat kobiet które zajmują się body buildingiem? Czy uważacie że są seksowne? Bo ja na przykład uważam że są mega seksowne, ale mój chłopak mówi że wymiotować mu się chce jak widzi gdzieś w tv taką kobietę. A wy co myślicie na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Zależy do jakiego stopnia. Sama lubię kulturystykę i staram się zbudować trochę mięśni, bo podoba mi się sylwetka trochę umięśniona, ale uważam też że kobieta powinna mieć trochę ciałka tu i ówdzie. Całkowicie nie podobają mi się sylwetki kobiet które mają tylko i wyłącznie tkankę mięśniową i ani grama tłuszczu.

Odnośnik do komentarza

to jest paskudztwo, przecież te kobiety nie mają nic zckobiecości ( mówię to tych wielkich babach u których cięzko odgadnąć płeć)
Co innego jesli chcesz delikatnie zaznaczyć mięśnie - wtedy ok to ładnie wygląda. Ale moim zdnaiem mocno umięśniona konieta wygląda koszmarnie

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

serce to też mięsień i da się je jakoś wyćwiczyć. Ale prawda jest taka że tak budowa się nie odbywa całkiem naturalnie, bo kobiety mają dużo dużo mniejsze niż mężczyźni predyspozycje do wybudowania tkanki mięśniowej i dużo większe predyspozycje do gromadzenia tłuszczu. Takie przykładowo instruktorki fitnessu ćwiczą na pewno sporo siłowo i to latami a mają zupełnie inny wygląd niż takie napakowane kulturystki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...