Skocz do zawartości
Forum

Amfetamina a odchudzanie


Gość pytająca 24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pytająca 24

Mam 24 lata i mam ponad 20 kg nadwagi. Chciałabym schudnac, stosowalam rozne diety chodzilam na aerobik ale nic to nie dało. wiem, ze dzieki amfetaminie moge schudną chce wiedziec ile i w jakim czasie i czy po odstawieniu amfetaminy waga wróci? Wiem, że niektorzy z Was moga pomyslec ze jestem glupia, ale nie dbam o to, zalezy mi na wadze. Nie mam zamiaru brac amfetaminy na stale chce schudnac i ja odstawie. chcialabym wiedziec czy to skuteczne??

Odnośnik do komentarza
Gość SickAngel

Efekt jojo murowany
Idź lepiej do dietetyka,ustali ci odpowiednią dietę,ilość spożywanych dziennie kalorii,zaczniesz ruszać tyłkiem-wysmuklisz sylwetkę i zrzucisz zbędne kg.Tylko cierpliwości i silnej woli troszkę.No i nie załamuj się od razu.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że schudniesz, jednak potrzeba wiele siły woli, by później nie wróciło to z nawiązką. Dodatkowo - nie nadaje się to na dłuższe "terapie". Biorąc i normalnie jedząc tylko przytyjesz, bo amfetamina źle wpływa na żołądek i jego działanie - jej działanie to ograniczenie łaknienia i większe "zużycie energii". Chudnie się intensywnie tylko przy głodówce, a to może na prawdę naruszyć zdrowie.

Do osób powyżej - oczywiście że nie należy nakłaniać ludzi do amfy, jednak nie piszcie głupot o uzależnieniu. Jeżeli opieracie wiedzę tylko na mediach, to może lepiej nie pisać w danym temacie w ogóle. Amfetamina nie uzależnia, co najwyżej w wypadku takim jak ten, uzależnić mogą pożądane efekty.

Powinnaś więc zadać sobie pytanie czy po osiągnięciu jakieś wyniku którego jak mniemam bardzo potrzebujesz pilnie, będziesz w stanie stopniowo zamienić to w zdrową dietę i aktywne życie, bo tylko to jest jedynym skutecznym sposobem. Moim zdaniem to zła droga. Sam kilka lat temu schudłem 20kg w 3 miesiące dzięki rozsądnemu jedzeniu (musisz poznać swój organizm, a nie milion diet) i codziennemu bieganiu/jeździe na rowerze.

Jeżeli olejesz wszystko co powiedziano i mimo to postawisz na radykalne środki, to już lepiej na efedrynę. W przeciwieństwie do amfetaminy, efedrynę nadal stosuje się w USA w terapiach odchudzających i odżywkach dla sportowców. Fizycznie również daje kopa, nie tak mocnego, ale przyspiesza metabolizm i redukuje apetyt. Nie pobudza jednak tak "bańki", ale dzięki temu też Ci w niej nie namiesza.

Do takich zabaw trzeba podchodzić z głową i tak na prawdę wszystko zależy od Ciebie. W wypadkach samochodowych też nie zabijają mocne silniki, tylko głupota tych którzy je spowodowali.

Odnośnik do komentarza

Stosowanie amfetaminy jako środka odchudzającego jest bardzo złym pomysłem. Amfetamina jest narkotykiem, który uzależnia, mówienie, że nie uzależnia substancja tylko efekty jej brania jest twierdzeniem szkodliwym. Zażywanie amfetaminy prowadzi do wielu bardzo poważnych skutów m.in.:
- Udar mózgu
- Paraliż mięśni oddechowych
- Zawał
- Odwodnienie i wyczerpanie organizmu
- Niedobory witamin i związków mineralnych
- Podrażnienia żołądka
- Zwiększone wydalanie moczu
- Krótki, niespokojny sen.
- Psychoza amfetaminowa o charakterze majaczeniowo-urojeniowym (omamy słuchowe i urojenia prześladowcze)
- Anhedonia –brak zdolności odczuwania przyjemności i radość.
- Zanik zahamowań.
- Skrajne wyczerpanie
- Głęboka i ostra depresja oraz myśli samobójcze będące wynikiem wcześniejszych chorób.
- Trudności z osiągnięciem orgazmu i utrzymaniem erekcji. .
- Przedawkowanie – Objawami przedawkowania są: tachykardia, bóle w klatce piersiowej, nadciśnienie tętnicze,zapaści sercowo-naczyniowej
Dodatkowo amfetamina uzależnia. Możemy uzależnienie podzielić na dwa typy: psychiczne i fizyczne. Uzależnienie psychiczne jest powodowane z chęci doświadczania efektów działania czyli euforii, przypływ energii, fałszywa pewność siebie. Doznania te są potęgowane przez mało przyjemne odczucia towarzyszące odstawieniu narkotyku. Uzależnienie fizyczne za to objawia się przedłużonym czasem snu, bólami głowy, wzmożonym łaknieniem, sennością, niepokojem, myślami samobójczymi.
Wzmożenie apetytu po odstawieniu amfetaminy powoduje, że po takiej diecie możemy spodziewać się efektu jo jo.
Zastanów się czy nie lepiej jest przejść na zdrową dietę odchudzającą zamiast truć się.

Odnośnik do komentarza
Gość Betty20xx

Witam, poczekaj jeszcze troszeczkę z pomysłem na amfetaminę. Polecam tabletki na przeczyszczenie Bisacodyl VIP dostępny w aptece bez recepty oraz metformax 850 na receptę (skuteczny wówczas gdy otyłość jest związana z PCO)

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

wiesz co ale przecięz tabletki na przeczyszczenie też powodują straty w organizmie, rozregulowują cały układ pokarmowy, praće jelit i potem ma isę kosmiczne problemy. Po za tym moga prowadzić do powstania niedoborów a te z kolei do poważnych chorób. Lepiej nie iść na łatwiznę bo szkoda zdrowia

Odnośnik do komentarza

Jeśli na serio chcesz schudnąć bo masz dość patrzenia na ten swój obwisły brzuch, za duże biodra i grube nogi radze Ci dobrze spróbuj. Bierz bardzo małe ilość i rób na 3-4dni przerwe, a na pewno zmniejszy ci to brzuch i wgl cala reszte ;) Jesteś bardzo młoda, powinnaś chodzić na balety i wgl, dlatego wez i schudnij. bedziesz zadowolona z efektów tylko pamiętaj przerwy

Odnośnik do komentarza

no chyba Cię coś piecze... Młodej osobie radzisz aby brała amfe, żeby schudnąć... za przeproszeniem pogięło Cię. To jest niezdrowe, niebezpieczne i niedozwolone. Przeciez można się uzależnić, zniszczyć sobie zdrowie, życie i przyszłość.... jak dla mnie bezdenna głupota

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś się zapasie i ma nadwagę to "naturalnie" się jej już nie pozbędzie. Organizm ma skłonność do gromadzenia i zabezpieczania się przed ubytkiem wagi i tłuszczu który sobie zmagazynował a nie jedząc albo odchudzając się na potęgę efekt masz taki że idziesz na wojne z własnym ciałem. Amfetamina kiedyś była normalnym środkiem na odchudzanie bo zwiększała wysiłek fizyczny, mało się spało i przez to gubiło tłuszcz, zresztą ona bardzo silnie spala tłuszcze, nawet te najbardziej złożone. Dlatego jeśli jesteś zdrowa, nie masz obciążeń genetycznych itp. to czemu nie. Schudniesz na pewno tylko czy potem będziesz szczęśliwa odstawiając wszystko i głodząc się do końca życia... odpowiedz sobie sama. Moja koleżanka bierze sobie czasem co 2 tygodnie przez weekend i potrafi 5 kg zgubić, wygląda super ale potem jak musi pracować na tygodniu to trochę się męczy ale chude osoby raczej mają normalne takie męczenie bo są słabe ze względu na niską wagę.

Odnośnik do komentarza

Hej ;] Mam 20 lat i jakiś czas temu wzięłam amfe. Powiem Ci, że jeżeli chodzi o odchudzanie to rzeczywiście działa- następnego dnia po ostrym pobudzeniu i nieprzespanej nocy ważyłam 2 kilo mniej. Przez ten czas kiedy latasz nie masz absolutnie apetytu, a nawet taki wstręt do jedzenia. Może to i dobre na stratę kilogramów, ale strasznie działa na psychikę. Następnego dnia masz totalną depresję nic Ci się nie chce, raz się śmiejesz a za chwilę płaczesz i to trwa jeszcze przez kolejne dni po zażyciu chyba, że walisz którys dzień z kolei a tego nie radzę bo później po odstawieniu deprecha się nasila. Walczę ze sobą już 2 rok, jestem ciagle na dietach, biorąc amfe również myślałam o tym że sobię wezmę a żołądek mi się skórczy przez ten dzień i nie bd miała później apetytu no i podziałało. Później trzeba się tylko pilnować bo kiedy wraca apetyt to wpierdzielasz wszystko. Nie jestem uzależniona, wcale mnie do tego nie ciagnie ale jeśli chcesz zacząć brać to nie codziennie musisz robić to w dłuższych odstępach czasowych bo to naprawdę silnie działa na człowieka.

Odnośnik do komentarza

Amfetamina zdecydowanie nie! Fakt masz mniejsze zapotrzebowanie na apetyt lecz można to porównać do efektu (jojo) ktoś kto poleca ten rodzaj na odchudzanie sorry ale ma coś z głową,fakt waga lekko zleci ale jakim kosztem? substytut ten przy dłuższym stosowaniu wyrządzi więcej szkód niż pożytku,nie wspominając tej euforii i jej braku po odstawieniu,nie wiem czy dana osoba nadrobi straty w organizmie długotrwałym jej stosowaniem.Pominę fakt dystrybucji że środek ten z różnych źródeł może być inny(polityka biznesu polskiego)-różnego rodzaju chłam,gra zdecydowanie niewarta świeczki,efedrynę też odradzam przez wpływ na serducho,niestety tak to bywa że to co dobre wymaga dużo cierpliwości z naszej strony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...