Skocz do zawartości
Forum

Wybór codziennych produktów na odchudzanie


Gość kl...12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Odchudzam się od 39 dni. Mój wzrost to 163 cm i na początku odchudzania ważyłam 74.6 , a teraz ważę 68kg. Mam w tym roku 18 lat . Na początku waga spadała mi bardzo ładnie ale od 2 tygodni ani drgnie. Odrzuciłam słodycze, ziemniaki, chleb, makaron. Śniadanie jem jak wstanę i zazwyczaj jest to jajecznica z 2 jajek na wodzie albo serek wiejski , gdzieś o godzinie 11 jem jabłko bądź aktivie a po szkole (to jest gdzieś godzina 14.30) jem np. kurczaka pieczonego w piekarniku bądż zupe robioną na rosołkach z marchewką , porem, ryżem.
Cztery razy w tygodniu mam treningi w piłkę ręczną , a po za tym robię w domu np. 100 brzuszków ,chwile skaczę na skakance , jakieś wygibasy na podłodze z podnoszeniem nóg do góry aby zlikwidować boczki ,bywa że porobię nożyce , teraz jak zrobiło się ciepło to staram się przynajmniej raz dziennie iść na rolki . Co mam zrobić żeby waga mi dalej spadała bo jak widze ze nie spada to odechciewa mi się odchudzać . Chciała bym zejść do 58 kg jak najszybciej . Może to być bardzo drastyczne odchudzanie . Sniadanie ,jabłko i obiad wystarczą mi do funkcjonowania . Nie wiem jak z piciem wody bo jedna koleżanka mi mówi żebym piła a siostra mówi żebym nie piła . Nie chce więcej posiłków niż te trzy co wypisałam gdyż mimo to że nie są to tuczące posiłki to gdy zjem ich więcej to czuje jak by każdy ten posiłek był bardzo tuczący i sprawiał ponowne tycie. Proszę o wypisanie przykładowych posiłków jakie bym mogła jeść bo głównie o to mi chodzi . Np. co najlepiej zjeść na śniadanie albo obiad bo można powiedzieć ze cały czas jem to samo i może przez to właśnie nie chudnę bo nie urozmaicam . Nie mogę się przemóc mimo moich kilkunastu prób aby wprowadzić do diety jogurt naturalny.
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

proces chudnięcia odbywa się pewnymi etapami. To nie jest tak, że cały czas chudniemy z jednakowym tempem. Takie pauzy w odchudzaniu są całkowicie normalne i nie należy się nimi przejmować. Aczkolwiek rozumiem, że może to być uciążliwe i zniechęcające do dalszego wysiłku. Jest kilka sposobów aby przetrwać tę fazę np zmienić ćwiczenia jakie się wykonuje, wprowadzić jakieś urozmaicenie, zwiększyć ich ilość lub obciążenie jakiego używamy podczas ich wykonywania.
Co do Twojego odżywiania to najlepiej by było abyś jadła 4-5 posiłków ale skoro mówisz że nie chcesz, to przedstawię ci kilka przepisów:
Obiad:
Zupa warzywna z kurczakiem
Ratatouille z Nicei
Warzywne szaszłyki
Zupa krem z brokułów
Zupa pomidorowa
Śniadanie:
Płatki owsiane z żurawiną
Rucola w sałatce
Sałatka z rzodkiewek
Sałatka puchar z witaminami
Oprócz tego: kanapki na chrupki pieczywie z chudym twarożkiem, jajko na miękko, surówki wszelakiego rodzaju.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...