Skocz do zawartości
Forum

Fałdki tłuszczu pod piersiami i szerokie biodra


Gość buuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd sięgam pamięcią,to byłam raczej pulchnym dzieckiem.Z czasem zgubiłam jakieś tam kilogramy.Tyle,że mam dość dziwny problem...otóż mam małe piersi,a pod każdą z nich mam fałdę tłuszczu(i to wygląda tak,jakbym miała 4 piersi) to jest po prostu straszne...dodam,że staram się odżywiać prawidłowo(warzywa,owoce,zero fast foodow,coli,chipsow,czekolade raz na jakiś czas,może dwa razy w miesiącu kilka okienek,piję duuużo wody mineralnej,zielonej herbaty liściastej,czasem też pu-erh czerwona,nie słodzę,nie piję alkoholu,kawy) i te dwie fałdy pełne tłuszczu ciągle tam są,nie mam pomysłu na nie:(
Co mogę zrobić z tym problemem? szpeci mnie.Do tego dochodzi problem szerokich bioder,takie fałdy tam są też.Talię mam wciętą,potem są biodra,większe od ud...to śmiesznie wygląda...Tak nie powinno wyglądać ciało 23 latki...:(

Odnośnik do komentarza

A może masz źle dobrany stanik, to znaczy zbyt szeroki pod biustem i te fałdki to tak jakby tłuszczyk z piersi który ci się tak jakby wylewa. Warto iść do bradfiterki i ona ci pomoże dobrać stanik. Ja miałam podobny problem, tez miałam taki fałdki pod biustem i okazało się że nosiłam zbyt duży obwód pod biustem i zbyt małą miskę. Więc najpierw zacznij od wizyty u bradfiterki. Bradfiterki są w esotiqu, la vantilu - tego jestem pewna.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

W tym co pisze Deanerys jest trochę prawdy więc warto było by wybrać się do takie salonu z bielizną gdzie wykwalifikowany personel pomoże Ci dobrać stanik. Oprócz tego polecam wykonywanie ćwiczeń na mięśnie brzucha i mięśnie piersiowe. Pomogą ci one pozbyć się fałd tłuszczu spod biustu. Poniżej przedstawię Ci kilka ćwiczeń, które możesz zastosować:
1. Ćwiczenia mięśni brzucha
2. Ćwiczenia mięśni brzucha - mięśnie skośne
3.Ćwiczenia mięśni brzucha - odcinek dolny
4. Ćwiczenia na mięśnie piersiowe
5. Ćwiczenia ujędrniające biust
6. Skrętoskłóny.
Jeśli zaś chodzi o szerokie biodra, to być może jest to taka Twoja uroda. Zobacz jaką figurę ma Twoja mama, jeśli ona ma szerokie biodra to Ty też będziesz miała takie. Możesz spróbować zrzucić z nich tłuszczyk za pomocą ćwiczeń:
1. Ćwiczenia na boczki
2. Ćwiczenia rzeźbiące sylwetkę
3. Ćwiczenia na biodra
Ćwicz po godzinie dziennie. Wybierz kilka ćwiczeń i rób je w 10 powtórzeniach w 3 seriach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...