Skocz do zawartości
Forum

Za duże piersi i brzuch u nastolatki


Gość ca...hg

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 13 lat 172cm wzrostu i ważę 70km podoba mi się moje ciało ale mam za duże piersi rozmiar 80E i mam fałdy na brzuchu i to duże strasznie mi to przeszkadza i chce jak najszybciej to zmienic. Po prostu klempuje się przy znajomych i jak siadam to strasznie mi wiszą te fałdki ... Mam dosc proszę o jakąś radę jak najszybciej . Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

wiesz na biust to chyba nic za bardzo nie poradzisz, możesz wykonywać ćwiczenia na piersi ale to raczej sprawi że będą mieć ładny kształt i moze trochę się zmniejszą. Co do fałdek na brzuchu to powinnaś zacząć ćwiczyć. Rób po 50 brzuszków dziennie, i z biegiem czasu zwiększaj ich ilość tak by cały czas ćwiczenia wymagały maksymalną prace na oranizmie

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest na granicy normy, dlatego przydało by się trochę schudnąć. Nie musisz jednak podejmować żadnych radykalnych kroków, wystarczy że będziesz bardziej aktywna i będziesz ćwiczyć przez godzinę dziennie. Ostaw także słodycze i fast foody oraz inne kaloryczne przekąski.
Poniżej zaproponuje Ci ćwiczenia, które możesz wykonywać w domu, wybierz takie, które będą Ci najbardziej odpowiadać:
1. Duże piersi
2. Domowe sposoby na ujędrniające biust
3. Ćwiczenia ujędrniające biust
4. ĆWICZENIA NA ZMNIEJSZENIE BIUSTU
5. Ćwiczenia na brzuch
Oprócz tego chodź na spacery, możesz zapisać się na basen albo na aerobik. Ważne abyś każdego dnia starała się być jak najbardziej aktywna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...