Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć z brzucha, boczków i ramion?


Gość ww...12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !
Mam 14 lat, 159 cm , 56 kg.
Moje BMI wychodziło że jest dobre chociaż sama nie wiem, bo tak ogolnie to w ogole nie czuje sie komfortowo.
Jak patrze na dużo ładnych rzeczy to nie moge sie w nich ubierać bo oczywiscie z moja waga wstyd sie pokazywać. U MNIE JEST TEZ BARDZO DUZY MINUS, JESTEM OSOBĄ KTÓRA NIE LUBI DUŻO RZECZY.. TAK W ZASADZIE NIE LUBIE W OGOLE ŻADNEGO WARZYWA, LECZ OWOCE KOCHAM ALE I TAK PRZESTALAM JE JESC. Kiedys czesciej jadlam.
Bo najgosze jest to ze wlasnie bardzo bardzo i to bardzo rzeczy nie lubie, i w zamian jem duzo słodyczy.
Ogolnie mam tendencje do tycia, moi rodzice tez są grubi.. ;( ale za to pare lat temu bylam najchudsza z kolezanek, bylam jeszcze dzieckiem które biegało, bawiło sie na podwórku, a teraz tylko komputer ;(
NIE WIEM CO MAM ROBIĆ POMÓŻCIE!! , najchetniej chcialabym zgubic tluszcz z brzucha i ogolnie rece mam wielkie oraz jestem bardzo szeroka w ramionach + boczki i nie mam wcięcia w talii ;(

Odnośnik do komentarza

skoro masz tendencje do tycia i Twoi rodzice maja nadwage jest ryzyko ze Ty tez bedziesz ja miala wiec musisz sie pilnowac najlepiej nie jedz w ogole slodyczy i ruszaj sie duzo a co do ubran to nie przesadzaj, nie jestes super wysoka i wagi tez nie masz super wielkiej przy takich wymiarach kupic ciuch to nie powinien byc problem

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze ważysz odpowiednio względem swojego wzrostu, więc nie powinnaś się odchudzać. Po drugie jesteś w okresie dojrzewania więc nie powinnaś się odchudzać, ponieważ potrzebujesz się ciągłych dostaw składników pokarmowych. W innym przypadku mogłabyś doprowadzić do powstanie niedoborów witamin i pierwiastków.
Jeśli chcesz wymodelować swoją sylwetkę to powinnaś zacząć ćwiczyć i więcej się ruszać. Ruch powinien być podstawą, ponieważ podczas ruchu i ćwiczeń spalasz więcej kalorii i modelujesz mięśnie. Zacznij ćwiczyć przez godzinę dziennie. Poniżej przedstawiam ci kilka typów ćwiczeń, które możesz wykonywać:
1. Ćwiczenia na ramiona
2.Ćwiczenia na ręce
3.Ćwiczenia na boczki
4.Ćwiczenia na brzuch
Co do Twojej diety, to bardzo źle że nie jesz warzyw. Może spróbuj je wprowadzić do swojej diety sposobem, np w postaci sosów, soków czy surówek. Do tego zrezygnuj albo przynajmniej mocno ogranicz słodycze i fast foody. Są one bardzo kaloryczne i na pewno nie ułatwiają one walki z kilogramami.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry . Mam 13 lat za 3 miesiące uczęszczam do gimnazjum mierze 163cm i ważę 52 kg . Wiem że nie mam nadwagi jednak mam okrągły brzuch nie jest on niestety płaski . ;( Po za szkołą nie ćwiczę czasem wieczorem ale rzadko zrobię pare brzuszków z mama ale to tyle . Prosze o podanie mi diety żebym nie schudła z wagi ale z brzucha .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...