Skocz do zawartości
Forum

Dieta 300 kcal na dwa tygodnie


Gość kasia923

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia923

ile można schudnąć będąc na diecie 300kcal przez 2 tygodnie? jestem niska, mam 'boczki' brzuszek i grube nogi. Czy możliwe żeby przez taką 2 tygodniową 'głodówkę' zobaczyć efekty na tych częściach ciała?

Odnośnik do komentarza

po takiej diecie to jedyny efekt to efekt jojo. Waga może i zleci na początku a potem organizm będzie chciał wszystko nadrobić i będzie odkładał wszystko co mu podasz. Warto też wspomnieć że przy dietach niskokalorycznych spalają się najpierw mięśnie, "chudniesz" bo one sa najcięższe, a po diecie tyjesz tylko już nie przez mięśnie a przez tłuszcz, więc to jest tylko takie pozorne chudnięcie.

Odnośnik do komentarza

A dlaczego nie możesz zadbać o siebie w sposób zdrowy? Przecież tak jest bezpieczniej, nie nabawisz się chorób ani żadnych niedobór a też osiągniesz efekty, które będą bardziej trwałe niż te które chcesz osiagnąć za pomocą takiej diety. Zacznij jeść więcej warzyw, podziel swoje posiłki na 5 małych i zażywaj jak najwięcej ruchu. Wtedy na pewno uda ci się schudnąć i będziesz mieć wymarzoną figurę

Odnośnik do komentarza

Organizm jeśli spożywa 300 kcal albo mniej traktuje to jako głodówkę. 2 tygodniowa głodówka jest niebezpieczna dla zdrowia. Takie odchudzanie najprawdopodobniej doprowadzi do osłabienia organizmu, powstania niedoborów witamin i mikroelementów oraz wielu innych niebezpiecznych dla zdrowia chorób. Nie powinnaś w ten sposób się odchudzać.
Jeśli chcesz popracować nad swoim ciałem to zacznij ćwiczyć i uprawiać sport. Jest to o wiele zdrowsze niż głodzenie się. Masz pełen wachlarz możliwości, możesz ćwiczyć w domu, iść na basen i popływać, jeździć na rowerze i rolkach oraz biegać, zapisać się na kurs tańca czy na sks. Wszystko zależy od tego co lubisz robić. Zastanów się nad tym chudnięcie w ten sposób jest wolniejsze ale daje trwalsze efekty i jest mniejszym obciążeniem dla organizmu.

Odnośnik do komentarza
Gość marinnnnnnna

ludzie! to jest jej sprawa co robi ze swoim cialem. zadala wam konkretne pytanie a wy zamiast odpowiedziec to walicie moralizatorskie teksy. znalezli sie domorosli lekarze. jak dziewczyna zadaje konkretne pytanie to na chuuuja odpowiedzi nie na temat

Odnośnik do komentarza
Gość PrzemekAnglia

Dieta 300 kalori nic ci nie da, schudniesz pare kilo potem to odrobisz, zeby trwale schodnac przestaw sie na zdrowy tryb zycia, ja tak zrobilem w przeciagu roku schudlem 20 kilo, mam mnustwo energii a jem zaledwie 1750 kalorii dziennie, zawsze jestem najedzony i nie mam zadnych problemow ze zdrowiem. Trzeba tylko cierpliwosci i wytrwalosci. Tez kiedys uwazalem ze to nie mozliwe ze nie dam rady stosowalem diety ale podjadalem, dopiero jak sobie uswiadomilem ze nie osukuje przyjaciol, ktorym opowiadalem ze jestem na diecie ze sa efekty itd, tylko ze osukuje sam siebie, to ustalilem sobie posilki na caly tydzien, zaopatrzam organizm we wszystko co mi trzeba i jest bardzodobrze , pomimo ze czasami wypije alkohol, zjem kebaba czy pizze jest ok. Radze ci zrob tak samo a napewno bedziesz zadowolona, moze nie po tygodniu czy 2 ale gwarantuje ci ze beda efekty stale i nie bedziesz nigdy glodna

Odnośnik do komentarza
Gość JOANNA1234

ja kiedyś chorowałam na anoreksję. potrafiłam nic nie jeść przez tydzien. potem niestety byłam wręcz zmuszona do przytycia. kiedy zaczęłam jeść normalnie, ale tylko dlatego że mnie zmuszali, przytyłam w miesiąc 9kg. jadłam wtedy ok. 2500 kcal dzienie. pożniej kiedy już nie byłam pod pr
zymusem bardzo chciaalm schudnąć. zaczęłam stosować dietę płynną. i mimo że stosuję ja do dziś, przyjmuję w postaci płynow dziennie jakieś 500 kcal to i tak mi to nic nie daje, nic nie chudne. nie mogę zacząć jeść normalnych rzeczy bo gdy tylko przekrocze 1000 kcal dziennie od razu szybko tyje.
a jesli ona będzie przez 2 tygodnie stosowała dietę 300 kcal i potem nie rzuci sie na jedzenie tylko bedzie stopniowo tzn. 50 kcal dziennie zwiekszała dawkę żywieniową to nie bedzie miała efektu jojo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...