Forum Żywienie i fitness

Ocet jabłkowy i tabletki odchudzające

~wo...13

~wo...13

witam

Piję ocet jabkkowy zakupiny w sklepie jest 6%.. Chodzę też na siłownie i chcę wspomóc jeszcze odchudzanie talbletkami termogenikami TERMLINE forte. Czy można łączyc ocet jablkowy z tego typu tabletkami.

pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Komercha

~Komercha

sądzę że można ale najlepiej byś zrobił jakbyś zapytał się trenera na siłowni.

pink elephant

pink elephant

ja brałam ten termline i oprocz tego ze sie pocilam to nie zauwazylam zadnych zmian

84373 pink-elephant Kobieta, 29 lat, Złocieniec
Kamila Okulska

Kamila Okulska

Odpowiedź eksperta

Tabletki Termline forte mogą być stosowane wraz z octem jabłkowym. Jest tylko jedna zasada tycząca się większości leków i suplementów żywieniowych, która zaleca nie spożywanie obydwu preparatów łącznie w tym samym monecie. Oznacza to, że jeśli wypiłaś ocet jabłkowy, to powinnaś odczekać 2-3 godziny zanim weźmiesz tabletkę.W przypadku brania obu tych preparatów na raz, mogą wystąpić interakcje między nimi. Takie informację uzyskałam od producenta tabletek termline forte.

25 kamila-okulska Kobieta, 28 lat, Lublin
~Kala O

~Kala O

Picie octu pod każdą postacią może spowodować silną anemię albo i też uszkodzenie szpiku. Dziewczyny, miejcie trochę ciała, chudość jest PRZESTARZAŁA.

Pikaczu

Pikaczu

a skąd to info???

--

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

85904 pikaczu Kobieta, 26 lat, Koszalin
Hazelnut

Hazelnut

takiego octu ze sklepu jak już to na pewno bym nie polecała. w rossmanie jest ocet jabłkowy bio, zdecydowanie zdrowszy niż wszelkie takie 'marketowe'.

94608 hazelnut Kobieta, 26 lat, wrocław
Reszkaa

Reszkaa

zgadzam się z Hazelnut. Wiadomo jakby pić taki zwykły ocet ( brrrrr) to pewnie człowiek by się niexle pochorował ale ten jabłkowy podobno jest bardzo zdrowy. Po za tym jego pije się raptem chybas jedną łyżkę więc to nie jest jakos bardzo dużo

95283 reszkaa Kobieta, 30 lat, tu i tam