Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia odchudzające dla nastolatki


Gość xw...x0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 16 lat,wzrostu 165 i gdy staje na wadze widze liczbę 85.Wiem,że to b.dużo i zaniedbałam się,ale chce coś ze sobą zrobić.Wiem,że napewno ogranicze słodycze itp.ale jakie zalecane są ćwiczenia?Siostra(wiele chudsza odemnie) namawia mnie na siłownie,ale trochę się wstydzę. Wolałabym ćwiczyć na własną rękę.Wiem,że będzie trudniej,ale postaram się.Chciałabym chodzić na taniec pod nazwą ZUMBA,ale to podobno nic nie daje i to bardziej dla zdrowia. Identycznie podobno z 6 Weidera.Proszę mi poradzić jakie są dobre ćwiczenia dla mnie?Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza

Zumba jest doskonałym sposobem na chudnięcie. Jest to połączenia fitnessu, elementów aerobiku z tańcem. To nie prawda, że nie działa. Na każdy proces potrzeba czasu tak samo jest z odchudzaniem. Zumba pomaga zrzucać zbędne kilogramy a dodatkowo poprawia samopoczucie. Pamiętaj tylko, że nie zobaczysz efektów po 2 razach bycia na tego typu zajęciach, tak szybko żadna metoda odchudzania nie daje rezultatów.
Jeżeli chcesz ćwiczyć w domu, to też możesz, tylko będzie o wiele trudniej się zmobilizować. Jeśli jednak zdecydujesz się na tego typu rozwiązanie to polecam skorzystanie z następujących ćwiczeń:
1. Fat burbing
2. Abt
3.Body shape

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

Może zacznij uprawiać sport. Sport jest najlepszy. Zapisz się na siatkówkę, lekkoatletykę, lub taniec. Taniec jest bardzo dobry, ja strasznie lubię taniec, lubię czasami puścić sobie kawałki i tańczyć wściekać się. Człowiek rozładowuje emocje, stres i dodatkowo chudnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...