Skocz do zawartości
Forum

Duży brzuch i wisząca skóra po ciążach


Gość iz...yk

Rekomendowane odpowiedzi

Wiszący brzuch po ciąży to częsty problem u wielu kobiet. Wszystko zależy od tego czy karmisz czy już nie. Jeśli karmisz to na razie nie radziłabym przechodzić na dietę, ponieważ mogło to by się odbić na zdrowiu dziecka. Jeśli nie karmisz to przejdź na dobrze zbilansowaną dietę. Zacznij regularnie spożywać posiłki, mniej więcej co 3-4 godziny. Ostatni posiłek jedz na 3 godziny przed snem. Unikaj tłustych potraw i smażenia oraz białego pieczywa oraz słodyczy. Białe pieczywo zastąp razowym. Możesz jeść dużo warzyw, gdyż zawierają one dużo błonnika, witamin i są mało kaloryczne.
Na brzuch najlepszym rozwiązaniem były by ćwiczenia. Oto kilka sposobów, ćwiczeń na piękny brzuch po ciąży:
1.Odchudzanie po porodzie
2. Ćwiczenia na brzuch po porodzie
3.Ćwiczenia dla kobiet po ciąży
4. Jak odzyskać figurę?

Odnośnik do komentarza

Polecam operację plastyczną. Szczególnie tym, które mają dużo wiszącej skóry, a ćwiczenia niewiele pomagają. Na operację trzeba przeznaczyć 3 dni. Do pracy można wrócić po 1-2 tygodniach, do sportu po ok 2 miesiącach. Mi operacje robił profesor Prowans, wszystko dokładnie tłumaczy, po operacji ciągle przychodzi i pyta jak się czyje i czy czegoś mi nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza

Ja po ciąży jak i pierwszej tak i teraz stosuję dietę plaż południowych, ćwiczę na orbitreku i kręcę hula hopem takim masującym ciężkim z wypustkami masującymi nie jest to na początku łatwe bo boli okropnie ale po czasie skóra się przyzwyczaja. Kilka miesięcy i talia osy gwarantowana. Ja mam zamiar do Bożego Narodzenia wyglądać jak przed ciążą. A urodziłam niecałe dwa miesiące temu.

Odnośnik do komentarza
Gość mirabela
W dniu 15.06.2015 o 10:59, Gość Kiku napisał:

Operacje ? I wygladac z blizna jakby mnie rekin ugryzl. ...

Duzo ćwiczeń a nie op plastyczna.  teraz to już wszyscy tylko po najmniejszej linii oporu. Zdrowe odżywianie, zero mąki i cukru, spacery albo bieganie, rowerek, siłownia, aerobik, basen - do wyboru do koloru.  Do tego na brzuch olejek Busajna- pomaga skórę taką rozciągniętą i zwiotczałą ujędrnić i przywrócić jej ładny wygląd, jak jest cellulit t też wygłądzi. To super naturalny olejek, bardzo pomaga  w dojściu do formy. Mnie sie po ciążcy sprawdziłwłasnie, potem po roku jak zrzucałam 20 kg też pomógł. I nie myślcie o kosztownych niebezpiecnzych operacjach tylko pracujcie nad sobą!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...