Skocz do zawartości
Forum

Jak skutecznie schudnąć z brzucha, boczków i ud?


Gość sa...l0

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat, ważę 80 kg i mam 170cm wzrostu. Przeraża mnie mój brzuch, i nogi. Chodź nie mam takiego wielkiego brzucha ale mam boczki i chcem sie ich pozbyć, żebym mogła nosić normalne bluzki i normalne bluuzy. Też czasami słyszę jak obgadują mnie inne dziewczyny z starszych klas. I już mam tego dosyć chciałabym schudnąć i to bardzo z 80kg na jakieś 65 albo chociaż 70. Co zrobić proszę pomóżcie ;(

Odnośnik do komentarza

W Twoim wieku radykalne diety odchudzające nie są wskazane. Postaw na ruch i zwiększoną aktywność fizyczną. To jest dla ciebie rozwiązanie. Ćwicz po godzinie dziennie. Zacznij ćwiczenia od 15-20 minutowego biegu. Możesz wyjść i pobiegać na dworze lub biegać w miejscu w domu. Po rozgrzewce przejdź do ćwiczeń na brzuch i nogi. Na brzuch polecam wykonywać następujące ćwiczenia:
1. Ćwiczenia mięśnia brzucha
2.Ćwiczenia na mięśnie skośne
3.Ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha
4. Ćwiczenia na boczki i talię
Na nogi zaś:
1. Ćwiczenia rozciągające
2. Ćwiczenia na smukłe łydki
3. Ćwiczenia na uda
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Opowiem wam o moim pomyśle na zgrabną sylwetkę i dobre samopoczucie. Zmieńcie wszystko to, co do tej pory robiłyście, swój (nie)poukładany świat, ruszcie się, zróbcie coś w końcu dla siebie, a nie dla innych, nie tłumaczcie, ze nie macie czasu bo okłamujecie same siebie, chcieć to móc, osobiście pracuję od 7 do 21 prawie codziennie i aby osiągnąć cel i zrealizować swoje marzenie o smukłej sylwetce zacząłem nad nią pracować. W każdy czwartek po pracy tj. o 21 zapisałam się na taniec brzucha (dla wypracowania jego mięśni) a dwa razy w tygodniu uczęszczam na zajęcia aqua-aerobiku co nie jest ani męczące ani trudne, wręcz odwrotnie. Wszystko to przyczyniło się do spełnienia mojego największego marzenia, przy wzroście 172 cm ważę 64 kg. Polecam aqua-aerobik.pl zajrzyjcie a nie pożałujecie, a przecież nic nie tracicie, najwyżej zbędne kilogramy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...