Skocz do zawartości
Forum

Akceptacja swojej nadwagi i strach przed schudnięciem


Gość ma...49

Rekomendowane odpowiedzi

witam moj problem jest dosc krepujacy dla mnie otozmam 33 lata 160 cm wzrostu waze 84 kilogramy ale nie o to chodzi problem tkwi w tym ze bardzo boje sie i nie chce schudnac choc zdaje sobie sprawe z mojej nadwagi.panicznie boje sie spadku wagi patrzac w lustro wcale nie widze siebie otylej wrecz przeciwnie nawet zdaje mi sie ze niektore osoby choc wagowa mniej waza i o tym wiem to i tak wydaje mi sie ze jestem chudsza . jem bardzo duzo. moje objawy wszystkie przypominaja objawy anoreksji tylko zupelnie odwrotnie. anorektycy widza siebie grubymi choc sa chudzi a ja widze siebie chuda choc mam spora nadwage anorektycy boja sie przytyc a ja boje sie panicznie schudnac. szukalam informacji na ten temat ale nie moge znalezc wszystko albo anoreksja albo bulimia ja nie prowokuje wymiotow nie przeczyszczam sie wiec bulimia to nie jest pytanie w takim razie co mi jest?

Odnośnik do komentarza

Mam I stopień otyłości, co nie jest wskazane, ponieważ otyłość wywiera nieporządny wpływ na nasze zdrowie. Otyłość może powodować cukrzycę, nadciśnienie, otłuszczenie narządów wewnętrznych i wiele innych chorób Z Twojego postu wynika, że masz zaburzony obraz własnej sylwetki. Powinnaś udać się do psychodietetyka, w celu dokładniejszej diagnozy Twojego zaburzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...