Skocz do zawartości
Forum

Brak dlaczego spadku wagi przy diecie kopenhadzkiej


Gość da...ia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam na imie Paula od półtora tygodnia jestem na diecie kopenhadzkiej,
owszem przez pierwszy tydzień waga spadała o 1 kilogram dziennie,
z czego byłam bardzo zadowolona teraz niestey od 3 dni schudłam zaledwie pół kilo.
Co jest tego powodem?
Nie ćwiczę ale mam zamair jeździć na basen bo moze wtedy zgubię wiecej kg.
Bardzo prosze o odpowiedź.

Pozdrawiam
Paula

Odnośnik do komentarza

dieta konpehadzka inaczej zwana trzynastodniową jest dietą mocno rygorystyczną i nie oszukujmy się katorżniczą. Jej zasady są tak skonstruowane, że nie można od nich zrobić żadnego ustępstwa. Nie można zamieniać składników, posiłków, rodzaju warzyw, owoców czy mięs. Nie stosujemy w niej ziół, nie pijemy soków owocowych. Jedynym odstępstwem jest zamienienie lunchu z obiadem ale tylko w obrębie jednego dnia. Jeżeli zostanie złamana choć jedna z zasad dietę można uznać za przerwaną.
Całkiem możliwe, że nie do końca trzymałaś się zasad, dlatego tak mało schudłaś. Możliwe, że pozwoliłaś sobie na coś na co nie powinnaś np na słodycze czy alkohol. Przeanalizuj swoją dietę dokładnie, zobacz ile i o której godzinie jadłaś posiłki, czy używałaś przypraw niedozwolonych w tej diecie, czy nie zmieniłaś np wołowiny na kurczaka, albo świeżego jabłka na banana. Musisz to przemyśleć.
Pamiętaj także, że dietę kopenhadzką można stosować jedynie przez 13 dni. Nie powinno się skracać tej dieta ani tym bardziej jej wydłużać. Po ukończeniu tej diety można powtórzyć ją dopiero po 2-3 latach, w przypadku przerwania jej przed 6 dniem można ją powtórzyć po 6 miesiącach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...