Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie z ud i brzucha a ćwiczenie brzuszków


Gość lo...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam 14 lat. 161cm wzrostu i wazę 57 kg. Już od dawna chciała bym schudnąć 6 kg ale mi się to nie udaje zwłaszcza dlatego że mam grube uda i brzuch.
Nie wiem jak to zrobić od jakiegoś czasu codziennie wieczorem robie po 50 brzuszków ale za bardzo nie widzę efektów. Co zrobić aby schudnąć?????Próbowałam jeść tylko śniadanie i pić dużo wody ale nie potrfie tak zawsze coś podjadam. Proszę o pomoc!!!! :)

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z poprzedniczką, mięśnie brzucha potrzebują czasu i regularnej pracy nad nimi. Niestety, aby zobaczyć pierwsze efekty potrzeba czasu. Ale nie załamuj się, jeśli tylko będziesz systematycznie robić ćwiczenia to brzuszek Ci spadnie.
Każdego dnia zwiększaj ilość ćwiczeń o 5-10 powtórzeń. Pamiętaj że ćwicząc brzuch należy zawsze rozpoczynać właściwy trening od mięśni dolnych brzucha, gdyż są one słabsze i szybciej się męczą. Następnie dopiero mięśnie górne i skośne.
Ćwiczeniami na mięśnie dolne są: nożyce - pionowe i poziome, podciągnie nóg wisząc na drążku do brzucha.
Na mięśnie górne i skośne to: brzuszki, brzuszki ze skrętoskłonem, 6 waidera, abs2.
Na uda polecam jazdę na rowerze, biegi, pływanie, skłony , wymach nóg, ściskania piłki lub koca między kolanami, robienie przysiadów i półprzysiadu\\ów, wykroki.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...