Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na płaski brzuch


Gość ka...il

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 14 lat okolo 174 cm wzrostu i waze 71kg. Bardzo chcialbym schudnac. Codziennie cwicze z ciezarkami ale to niewiele pomaga. Od tygodnia nie jem slodyczy. Chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob moge osiagnac plaski brzuch. Czy potrzebna bedzie dieta czy wystarcza cwicznia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli niedawno zaczęłaś ćwiczyć to nie ma co się dziwić, że jeszcze nie zauważyłaś efektów, na nie musisz poczekać. Bardzo dobrze, że unikasz słodyczy, dołącz jeszcze do tej listy fast foody i niezdrowe przekąski typu orzeszki ziemne, chipsy itp. Są to bomby kaloryczne, niekiedy stanowiące równowartość kaloryczną całego dziennego jadłospisu. Postaraj się ich unikać. Tak samo jest z napojami, niestety te kolorowe, gazowane i dosładzane mają bardzo dużo kalorii w sobie Np szklanka (250ml) coca coli ma 101 kcal a nie oszukujmy się na jednej szklance się przeważnie nie kończy.
Co do ćwiczeń to jeśli chcesz wyrobić brzuch to musisz zacząć go ćwiczyć, w tym celu co drugi dzień polecam robić po 50-100 brzuszków ( w zależności ile dasz radę zrobić). Jeżeli zobaczysz, że np zrobienie 50 brzuszków to nie jest dla ciebie problem zwiększ ich ilość o 10 albo 20. Wykonuj różne typy brzuszków tak aby wymodelować wszystkie mięśnie brzucha zarówno mięśnie proste, skośne, dolnego i górnego odcinka. Oprócz ćwiczeń siłowych proponuję wykonywać ćwiczenia rozciągające oraz aerobowe. Ćwiczenia rozciągające poprawią wygląd i w pewnym stopniu zapobiegną zakwasom, a ćwiczenia aerobowe przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Jesli chcesz zobaczyć efekty to musisz być konsekwentna, nie mozna opuszczać sobie ćwiczeń z żadnego powodu. Zaplanuj sobie, że ćwiczysz codziennie o tej samej porze albo co drugi dzień, ale nie odpuszczaj. Jak się raz odpuści to potem przychodzi to coraz łatwiej.

Odnośnik do komentarza

Mam 13 lat i waże 55 kilo przy wzroście 163cm . Moje BMI jest w normie , ale mam na brzychu i udach sporo tłuszczu , który chcę spalić .
Od dzisiaj zaczęłam A6W do tego codziennie chodzę z psem po 4-5h .
Jem 3-4 posiłki dziennie i nie jem dużo słodyczy .
Chciałabym mieć płaski brzuch i szczupłe , smukłe , zbite nogi w miesiąc .
Liczę na szybką pomoc ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...