Skocz do zawartości
Forum

Proste przepisy diety odchudzającej i ćwiczenia dla nastolatki


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat,169 cm wzrostu i ważę 53 kg.Nie czuję się dobrze z moją waga dlatego chciałabym schudną ok. 8 kg.Wiem ,że to dużo,ale naprawdę tego potrzebuję.Proszę o jakąś skuteczna dietę i odpowiednie ćwiczenia.Proszę żeby przepisy nie były zbyt skomplikowane ,ponieważ chciałabym sama gotować.

Odnośnik do komentarza

Nie powinnaś się odchudzać gdyż Twoja waga jest prawidłowa. Jesteś wysoka i nie powinnaś z tego względu ważyć jeszcze mniej. Jeśli chcesz wymodelować swoją sylwetkę to zacznij ćwiczyć i uprawiać sport. Zapisz się na zajęcia sportowe, czynnie bierz udział w lekcjach wf, po szkole możesz chodzić na długie spacery czy grać w piłkę na podwórku. Ważne żebyś był aktywna a nie siedziała w domu przed komputerem. Jeśli nie chcesz wychodzić to ćwicz przez godzinę dziennie w domu, wykonując te same ćwiczenia co w szkole na lekcjach wf podczas rozgrzewki. Postaraj się robić je systematycznie, bo tylko wtedy osiągniesz zadowalające efekty.
Z Twojego jadłospisu powinnaś wyeliminować słodycze, fast foody, chipsy i inne tego typu przekąski. Do picia polecam wodę mineralną albo zieloną herbatę. Radze unikać kolorowych napoi gazowanych, są one kaloryczne, ponieważ posiadają znaczne ilości cukru.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...