Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie przy nadciśnieniu


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam waze 72kg i mam 158 wzrostu,nie mam problemow z tarczyca ale mam problemy z nadcisnieniem,oczywiscie zażywam na nie odpowiednie lekarstwa.Mam klopot bo chciala bym schudnac.wiem ze nalezy zdrowo sie odzywiac jesc co 3 godz.pic duzo plynow unikac tluszczow i slodyczy,ruch jest rowniez niezbedny do prawidlowego spalania tluszczu. ale nie wiem jak dopasowac jadlospis do swojej wagi ciala.chciala bym zdrowo i w miare szybko chudnac..ostatnie moje diety zaczynaly sie tym ze po ok 3 tyg.waga spadala do ok 4 kilo cieszylam sie pomyslalam jak tak dalej bedzie to za miesiac sporo schudne!ale waga stanela w miejscu i tak stala i stala ,oczywiscie dalej sie odchudzalam duzo cwiczylam i jalam co 3 godz.i oszlam do 70 kg.bylam zalamanaco ja mam dalej zrobic.moze to po ciazy?moze to problem z tym ze diety zaczynalam i przerywalam.

Odnośnik do komentarza

Proces chudnięcia składa się z kilku faz. Są fazy spadku wagi i fazy zastoju. Jeśli narysować wykres miał by on postać schodków w których linie poziome oznaczają zastój a pionowe spadek wagi. Nie martw się jeśli nadal będziesz ćwiczyć i utrzymywać wagę to po pewnym czasie waga spadnie. Dodatkowo musisz pamiętać, że w pierwszej kolejności podczas odchudzania tracona jest woda a nie tkanka tłuszczowa. Dlatego też najpierw obserwujemy dość szybki ubytek wagi. Możesz spróbować przyspieszyć ten proces, zwiększając intensywność ćwiczeń poprzez zwiększenie ilości powtórzeń, serii czy obciążenia podczas wykonywania ćwiczeń. Jest też inny sposób, spróbuj przez 3-4 dni na podwieczorek zjeść kostkę czekolady - jedną kostkę czekolady, to da sygnał organizmowi, że nie nastały czasy kryzysu i nie musi kumulować i magazynować w sobie substancji zapasowych. Potem jak zobaczysz, że waga spadła to przestań jeść tę czekoladę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...