Skocz do zawartości
Forum

Fat burning i odchudzanie


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ćwicząc codziennie po pół godziny fat burning dam radę schudnąć do sylwestra choć 5 kilogramów? Przytyło mi się, teraz też zima, czuję się jak klucha, chociaż nigdy nie należałam do najszczuplejszych, choć zawsze starałam się odżywiać w miarę zdrowo (czasem popełniłam grzeszki:P)... Nie stać mnie na fitness czy aerobic w jakimś klubie, chciałabym ćwiczyć patrząc na filmiki w necie, ale nie wiem czy to wystarczy...

Odnośnik do komentarza

5 kg w czasie niecałych trzech tygodni to chyba mało realne, a już na pewno mało zdrowe. Najzdrowsze tempo chudnięcia to ok 1 tygodniowo, więc jakies 3 może wyciągniesz, ale oprócz ćwiczen powinnas tez trzymac diete, czyli jeść regularnie, małe porcje, zdrowe rzeczy (bez tych grzeszków ;) ). Poza tym tez trzeba liczyć się z tym, że nie każdy może schudnąć. Niektórzy mają już taka budowę ciała, że coś tam maja okrąglejsze niż cos innego. Aczkolwiek warto próbowac, jeśli oznacza to regularną aktywnośc fizyczną, bo jaka by nie była ta aktywnośc, na pewno przyniesie pozytywne skutki dla zdrowia :)

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jesli gotujesz dla całej rodziny to tym bardziej powinnas stosować się do zasad zdrowego żywienia, bo chyba nie chcesz mieć chorych dzieci, z problemami z wagą albo składnikami odzywczymi. Najlepiej jest korzystać z zasad piramidy żywienia a od jakiegoś czasu jest już nowa ta piramida. Jak gotuje się tylko dla siebie to mniejsza odpowiedzialnośc, ale żywienie całej rodziny to poważna kwestia.

Odnośnik do komentarza

Oj tam tylko pytam, bo temat założył konik8 a potem Gryzaczek20 jakby nigdy nic mówiła o co jej chodziło... no bo ja ogólnie nie lubie jak ktoś sie podaje za kogoś innego i próbuje oszukiwac, ale oczywiście o nic nie oskarżam i przepraszam, ja tylko pytam :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...