Skocz do zawartości
Forum

Operacje bariatryczne


Gość Grubaska

Rekomendowane odpowiedzi

Moja ciocia miała zmniejszany żołądek w KCM Clinic w Jeleniej Górze... Ogólnie z tego co opowiadała - oczywiście stresowała się strasznie, a na początku wiadomo, że nie było aż tak "kolorowo"... natomiast jest niesamowicie zadowolona z efektów!!!

Odnośnik do komentarza
Gość paulina0706

Witam,

22.01 szykuje się na rękawkową resekcję żołądka. Trochę się boję bo nie wiem co mnie czeka... Niby opowiadają i dużo czytałam ale inaczej jest to przeżyć na własnej skórze... może jest ktoś chętny z operowanych na małą pogawędkę... ?

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja szukam osób które doradza gdzie mogę sie udać do specjalisty na mazowszu, bo jestem zarejestrowany w sochaczewskim szpitalu ale po dwóch latach nie dostałem jeszcze terminu pierwszej wizyty! Może znacie miejsca gdzie trwa to krócej?

Odnośnik do komentarza
Gość NatkaAaaaa

Hej. Jestem w trakcie robienia badań do operacji bariatrycznej. Polecono mi szpital w opolu podobno super lekarze.. Dbają o Ciebie. Trochę się stresuje ale jednocześnie bardzo cieszę. Spotkałam się z kobieta która miała operacje. Nie do poznania!!!!! Ze 130 na 70kg wooow!!!

Odnośnik do komentarza

Hej, operacje miałam 20 lutego a dziś jest 27. Schudłam od tego czasu 9 kilo. Jeść faktycznie się nie chce, ale jak widzę moje dzieci jedzace owoce to aż mam ochotę choć polizac. Jeśli chodzi o to co mi doskwiera to szwy. Mogę je ściągnąć dopiero po 2 tyg od operacji. Dodatkowo strasznie chce mi się pić! Trzeba pić małymi lyczkami ale nie mogę osiągnąć stanu napojenia!

Odnośnik do komentarza

Ayaka23
Mojego tatę namawiamy na taką operacje, ma ogromny problem z waga i jedzeniem a niestety kręgosłup siada.

Może najpierw zabierzcie go do poradni bariatrycznej. Jak jesteście z Warszawy to masz ośrodek bariatrii przy szpitalu św.Elżbiety. Zabieg to ostateczne wyjście. Leczenie u bariatry zaczyna się od zmiany diety, nauki zdrowych nawyków żywieniowych, nauki kontroli masy ciała - tam wszystko powiedzą Twojemu tacie. Jeżeli takie działania nie przyniosą efektów to wtedy w grę wchodzi np. rękawowa resekcja żołądka pod warunkiem,że stan zdrowia pacjenta pozwoli na taki zabieg.

Odnośnik do komentarza

Cześć mam skierowanie do poradni bariatrycznej na konsultacje, martwię się tym że nie za łapie się na zmniejszenie żołądka bo lekarz rodzinny powiedział że cytuję no dam pani skierowanie ale tam są ludzie z większą wagą niż pani a ja mam 117kg przy wzroście 165cm.nad ciśnienie tętnicze, moja waga mi utrudnia życie, ciężko mi się oddycha, bolą mnie nogi itp. Gdzie mogę szukać takiej poradni na NFZ Katowice Kraków jakieś namiary dobre proszę podajcie.

Odnośnik do komentarza

Witam miałam przeprowadzoną operację bariatryczną 2 miesiące temu Opole przeprowadzał ją doktor Sokołowski wspaniały fachowiec i lekarz moja waga wyjściowa to 140 kg dziś po dwóch miesiącach Jestem lżejsza o 22 kg jestem przeszczęśliwa początki oczywiście nie były łatwe ale dziś jem już wszystko Oczywiście w małych ilościach gdyby ktoś kiedyś powiedział mi że najemy się pięcioma łyżkami zupy to bym go wyśmiała A dziś jest po prawda jem mało czuję się Syta Każdemu kto chce zmienić swoje życie polecam pana doktora i taką operację która naprawdę zmienia bardzo wiele dziś chce mi się żyć tańczyć skakać śpiewać ze szczęścia

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.04.2016 o 08:34, nowa2 napisał:

Witam
ja właśnie wyszłam ze szpitala i jestem 10 dni po zabiegu zmniejszenia żołądka.Czuję się bardzo dobrze nie czuję głodu mimo że jestem tylko na płynnej diecie.Zabieg odbył się w Łodzi w szpitali Barlickim.

Witam mogę prosić o jakieś szczegóły od razu po operacji jestem umówiona na lipiec 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...