Skocz do zawartości
Forum

Nadmierna tkanka tłuszczowa na udach


Gość goko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 17 lat, waga 55kg, wzrost 169
Moj problem to nadmierna tkanaka tluszczowa ktora wystepuje tylko na udach.
Nie wiem jak sie jej pozbyc..cwicze juz kilka tyg i nic nie pomaga (rower,skakanka)
Obwod mojego uda w najszerszym miejscu to 54cm.Prosze o rade :)

Odnośnik do komentarza
Gość Koszyczek222

Na problemy z udami jest jedno znakomite ćwiczenie. Musisz kupić piłkę (wielkości jak do piłki nożnej) wkładasz piłkę między kolana i ściskasz. Wytrzymujesz jakieś 15 – 30 sek i odpoczynek. Całe ćwiczenie powtarzasz jakieś 10 razy. Ja ćwiczę jak oglądam telewizję. A więcej fajnych ćwiczeń znalazłam na tej stronce:http://portal.abczdrowie.pl/jak-szybko-schudnac-z-ud. Kiedy nie możesz ćwiczyć staraj się chodzić pieszo (o ile to możliwe) lub jeździć na rowerze do szkoły, rozciągać mięśnie, zrezygnuj z windy, spaceruj po nierównym terenie, podczas takiego spaceru pracuje cały organizm. Poprawia to ogólną sprawność fizyczną i rzeźbi twoją sylwetkę. Ja tak robię. Jeżeli nie mam czasu na ćwiczenia to staram się je czymś zastąpić
Powodzeni

Odnośnik do komentarza
Gość pierogowaa

Mam 14 lat . Mam 174 wzrostu i ważę około 57-58kg !. I mam straszne boczki na biodrach tłuszczu i grube uda bardzo jak pizza :[ Nie chce mieć tego chce coś z tym zrobić . Jestem dość leniwa i za bardzo nie wierzę w diety . co mogę zrobić czy są jakieś tabletki czy coś chce schudnąć z tych uda i boczków pomocy .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...