Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się boczków i mieć zgrabne nogi?


Gość juula629

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcemy mieć piękne smukłe nogi oraz jędrne pośladki to musimy zacząć ćwiczyć. Ćwiczenia będą pozytywnie wpływać na cale ciało. Przy ćwiczeniach. Zaproponuję wam kilka ćwiczeń, które pomogą wam w modelowaniu sylwetki:
1. Kładziemy się na ziemi, na plecach przy ścianie, tak by wyprostowane nogi dotykały na całej swojej długości ścianę. Kąt między udami a brzuchem powinien wynosić 90 stopni, tak jak w siadzie prostym. Ćwiczenie polega na odwodzeniu i przywodzeniu nóg. Ruch odbywa sie cały po ścianie, nogi nie odrywają się od niej. Ćwiczenie potwórz 20 razy.
2.Wykonujemy przysiady i półprzysiady, po 10 razy.
3.Usiądź w siadzie płaskim-nogi zgięte w kolanach, stopy złączone podeszwami, chwytamy dłońmi za stopy, łokcie przyciśnięte do ud od wewnętrznej strony. Z tej pozycji naciskamy przedramionami na uda, by pogłębić ich rozchylenie.Staramy się dotknąć kolanami ziemi. Ćwiczenie powtarzamy 10 razy.
4. Tajemy w dość dużym rozkroku, lekko pochyleni ku przodowi. Następnie kucamy raz na jedno kolano wytrzymujemy chwilę, wracamy do pozycji wyjściowej i powtarzamy ćwiczenie na drugie kolano. Całość powtarzamy 10 razy na każdą ze stron.
Na posladki zaś dobrym ćwczeniem, które możemy wykonywać zawsze, jest napinanie i rozluźnianie mięśni pośladkowych. Mozemy to ćwczenie wykonywać w biurze, w szkole, podczas marszu i gdzie tylko chcemy. Inne cwczenia na piękne pośladki znajdziemy:
1. Ćwiczenie na mięśnie pośladków
2. Ćwiczenie na uda i pośladki
3. Ćwiczenia na zgrabną pupę.

Odnośnik do komentarza
Gość ol...99

Hej! Proszę was o pomoc, chodzi oto że: chodzę do szóstej klasy mam 156 cm wzrostu a ważę 48 kg. Mam chude ręce, brzuch ale mam grube nogi i biodra. Nie wiem co mam robić. Chciałabym schudnąć 10 kg w ciągu 2-4 tygodni. Co mam zrobić? ♥♥♥

1

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...