Skocz do zawartości
Forum

Jak spalić tkankę tłuszczową z ud?


Gość natala12353

Rekomendowane odpowiedzi

Gość natala12353

Witam. Mam 15 lat. Ważę 70 kg i mam 172 cm wzrostu.. Wszystko było by dobrze gdyby nie moje grube uda.. Trenuję piłkę nożną, od tego czasu strasznie się powiększyły moje mięśnie, które także powiększają uda. Tylko one tak naprawdę przeszkadzają mi w mojej figurze.. Co mam robić, żeby mieć szczupłe uda? Jakie ćwiczenia stosować? Proszę o poradę!

Odnośnik do komentarza

Witam!
Mam 15 lat, 167 cm wzrostu i ważę 54 kg. Wygląda na to, że waga ta jest stosunkowo prawidłowa. Niestety, mam dość grube nogi ( konkretnie - 'masywne' uda, 'tłuste' łydki ). Moja aktywność fizyczna ogranicza się do 4 lekcji w-fu tygodniowo, czasem ( średnio 2 razy w tygodniu, po 30-40 minut ) domowa gimnastyka, sporo spacerów. Ostatnio zaczęłam skakać na skakance (ok. 10 minut dziennie ), biegać (ok. 20 minut dziennie ) itd. Mówiąc ogólnie - staram się wykonywać ćwiczenia, które sprzyjają pięknym, chudym i jędrnym nóżkom. Do tego zwracam ogromną uwagę na to, co jem ( lekkie śniadanie, następnie jakaś przekąska, obiad ok. godz. 15, znowu przekąska, kolacji albo brak albo w bardzo małej ilości, do godz. 20 ). Wydaje mi się, że moje dolne kończyny stają się przesadnie umięśnione. Nie taki miał być efekt :(:( A w dodatku, przy obecnej diecie, inne partie ciała 'wygasają'. Zastanawiam się, czy dalej powinnam utrzymywać dietę ( dziennie ok. 1,7 kcal, zdrowe posiłki ). Jednak, gdy przestanę - nóżki znowu będą wyglądały jak dwie parówki. Jaką dietę wybrać? Które ćwiczenia i w jakich ilościach będą odpowiednie?
Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza

Witam, nazywam się Paulina mam 13 lat . Ważę 46 kg przy wzroście 157-158 . Na początek chciałabym się dowiedziec czy mam nadwagę ? Proszę o odpowiedź . Moim największym problemem ciała są grube uda a raczej całe nogi oraz odstająca pupa ( wielka ) chciałabym schudnąc właśnie w tych miejscach ale nie chciałabym umięśnic ud . Uwielbiam nosi spódniczki , ale jak kiedy odstaje mi pupa ? Pomocy !

Odnośnik do komentarza

Ważysz bardzo mało w porównaniu do wzrostu. Waga jest jeszcze prawidłowa, ale na granicy niedowagi. Powinnaś duzo chodzić, aby wysmuklić nogi, jednak unikaj chodzenia z obciążeniem. Poza tym spokojna jazda na rowerze oraz lekki bieg również pozytywnie wpłynie na wygląd ud i pupy.

Odnośnik do komentarza
Gość Natttttt.

Witam, nazywam się Natalia mam 14 lat . Ważę 47 kg przy wzroście 157-158 . Na początek chciałabym się dowiedzieć czy moja waga jest dobra. Moim największym problemem ciała są grube i umięśnione uda a raczej całe nogi oraz odstająca pupa ( wielka ) chciałabym schudnąć właśnie w tych miejscach ale nie chciałabym bardziej ich umięśnić . Trenuje 3 razy w tygodniu koszykowkę (1,5h) , ćwiczenia w domu codziennie po 30 minut oraz 4 razy w tygodniu wf na którym zawsze ćwiczę ;d raz na dwa tygodnie jakiś meczyk .. Zbliżają sie wakacje a lubię chodzić w krótkich spodenkach , a z moimi nogami aż wstyd się pokazywać ;< da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

~kariiii
Witam Panie, mam 21 lat, 171 cm wzrostu i 73kg żywej masy, próbowałam wszystkiego, diet, sportu, a nic się u mnie nie zmienia, jestem zdołowana, nie mam już siły na swoje grube, obleśne ciało ;(

Mi pomaga to, że dużo chodzę. Na autobus mam po 2,5 km w obie strony, a ponadto na uczelnię też chodzę na piechotę jakieś 4 km (ale to nie zawsze). Nie wiem czy to jest dużo czy mało, ale zauważyłam, że mi to pomaga. Z ud pozbyłam się jakieś 2,5 cm. Czasami jeżdżę rowerem. Ogólnie mniej jem, nie jem słodyczy (no może czasami), czipsów, słonych przekąsek, fast foodów, nie piję kolorowych napojów, herbatę słodzę jedną łyżeczką cukru. Staram się jeść częściej a mniejsze porcje. Ograniczyłam białe pieczywo. Ziemniaki raz na tydzień.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...