Skocz do zawartości
Forum

Tłuszcz w okolicy brzucha


Gość Pagi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z nadmiarem Tkanki Tłuszczowej ;/. Mam 14 lat, Gdy byłem mały byłem Grubiutki ale teraz Mnie wyciągło i mój wzrost to 178,5 cm a waga 64kg ;/.
Wyglądam na szczupła osobę ale na moim brzuchu jest duża tkanka tłuszczowa.. Nie wiem jak się tego pozbyć ?! Jak wyrobić mięśnia ? Jakie ćwiczenia żeby to znikło ? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Mam 14 lat, 172 cm wzrostu, i ważę 74 kg. Chciałabym zrzucic brzuszek który został mi po zimie ,no i nie podobają mi się także moje uda . Choruję na astmę oskrzelową,próbowałam biegać,ale jednak szybko się męczę.Ostatnimi czasy gdy zrobiło się ciepło jeżdżę rowerem, dosyć często.Chciałabym zrzucić w granicach od 5 do 10 kg , lecz nie chciałabym by moja dieta była za droga . :)
Liczę na szybką odpowiedź , z góry dziękuję i pozdrawiam .! :)

Odnośnik do komentarza

Drodzy eksperci bardzo proszę o pomoc mam 13 lat i ważę 71 kg. Przy moim wzroście 168 cm to bardzo dużo. Mam problem bo chłopcy zawsze wolą szczupłe dziewczyny a ja mam bardzo dużo kompleksów. Martwi mnie to że w moim wieku moje ramiona opadają i zwisa z nich skóra. :( mam grube łydki i biodra często jestem smutna i zdołowana z tego powodu próbuję schudnąć ale to nic nie daje nich nie jest skuteczne moja waga jest przerażająca. marzę o pięknym płaskim brzuchu. Moje ciało jest odrażające szukałam w internecie różnych diet nawet byłam u lekarza ale on nic mi konkretnego nie doradził tylko to że z tego wyrosnę ale z biegiem czasu coraz bardziej nie lubię swojego ciała. Boje się brać tabletki odchudzające bo nie wiem czy moge mieć jakieś powikłania. PROSZĘ O POMOC.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie patrze w jakich porach jem bo jem w dużych ilościach mój styl życia to rano szkoła potem nauka potem leżenie przed telewizorem czasem wychodzę na podwórko ..

Odnośnik do komentarza

No przy takim stylu życia, to trudno będzie Ci schudnąć. Jesteś w okresie dojrzewania i diety restrykcyjne nie są dla ciebie wskazane. Suplementy odchudzające także więc bardzo dobrze, że nie chcesz ich stosować.Skoro byłaś u lekarza i lekarz powiedział, że z tego wyrośniesz to uwierz mu. Cały czas rośniesz i Twoja sylwetka się zmienia dlatego też nie bądź tak strasznie rygorystyczna dla siebie. Ogranicz ilość jedzenia, jedz 4-5 małych posiłków dziennie, nie podjadaj między nimi. Unikaj słodyczy i fast foodów. Nie pij napoi gazowanych np coli, fanty, pepsi.
Bardzo ważne jest to abyś jak najwięcej czasu była w ruchu, zamiast leżeć przed telewizorem wyjdź na spacer, pojeździj na rowerze czy poskacz na skakance. Możesz ćwiczyć w domu. Rób te same ćwiczenia co na wf. Poświęcaj temu co najmniej godzinę dziennie.

Odnośnik do komentarza

Kochanie, przyjrzyj się żonom i dziewczynom tych, co tak dołują Was, z nadmiarem ciała. To pierwsze, aby uwierzyć, że nic nie jest bezwzględne.
Postaraj się o towarzystwo w zbijaniu kilogramów, bo to potworny wysiłek. Skoro waga przybywała latami, organizm tak łatwo nie rezygnuje z "wygody" kalorycznej. Tak samo z rzuceniem palenia, pierwsze trzy miesiące to obłęd, potem jest łatwiej. Porady typu ćwicz, nie żryj, niewiele dają, najważniejsza jest grupa która motywuje, w której już nie jesteś sama z tym problemem. To jak trening sportowy, gdzie efekty zaczynają się dopiero po "już nie mogę".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...