Skocz do zawartości
Forum

Jak skutecznie schudnąć 5 kg w miesiąc?


Gość pendrek3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pendrek3

Dzień dobry !
Mam wielki problem ale mnie to poprostu mam nadwage mam strasznie grube uda strasznie mnie to denerwuje chciałabym schudnąć zbędne kilogramy. Ważę 60kg przy wzroście 165cm. Proszę o pomoc !!!

Odnośnik do komentarza

Znalazłam tylko jedną kartę z mojej diety może ci pomoże, w razie czego pytaj się eksperta:
I śniadanie
2 kromki chleba razowego, ser twarogowy (100 g), ogórek i sałata
II śniadanie
Jogurt naturalny, 150 ml z jabłkiem lub malinami
Obiad
Gotowana piersi kurczaka (100 g) z 3 łyżkami ugotowanego brązowego ryżu, jarzynka z gotowanej marchewki i groszku
Podwieczorek
Jakiś owoc byle nie banan - może być pomarańcza, gruszka lub jabłko
Kolacja
jajecznica z 2 jaj z pomidorem, bez dodatku masła.

Odnośnik do komentarza

Twoja waga wydaje się być prawidłowa, nie podałeś swojego wieku więc trudno mi ocenić czy tak jest rzeczywiście. Jeżeli chcesz poprawić mankamenty swojej figury postaw na ruch i ćwiczenia, to nigdy nie zawodzi. Codzienne ćwiczenia pomogą Ci wymodelować ciało i poprawić samopoczucie. Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na stronie abccwiczenia.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Lucy xxxxx

Witam, ja odchudzam się od tygodnia z dietą 1500 kal. Jem regularnie codziennie 4 posiłki co 3h i ćwiczę na orbitreku 3-4 x w tygodniu po 40 minut. Jak narazie to schudłam 1.5 kg , ale jeszcze mam do schudniecia 4-5 kg. Nie chcę schudnąć szybko lecz skutecznie,więc daje sobie na to 2 miesiące. Raz w tygodniu jem wszystko i pije wino. Mam 34 l , 164 cm i obecnie 61 kg;-):-(:-(:-(:-(.
Motywacja jest królową odchudzania.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...