Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, by zrzucić 10 kg?


Gość milla92

Rekomendowane odpowiedzi

Gość milla92

witam. mam 19 lat, i nigdy nie byłam szczupła. mierze 172 cm wzrostu i ważę 58-59 kg, moja dieta się wacha, jem dużo makaronów, sosów, ogólnie kuchnia włoska i polska :) uwielbiam wcinać rosół. chcę zrzucić 10 kg, bo źle się czuję we własnej skórze. co byscie mi poradzili, jak jeśc, i co ćwiczyć, aby uzyskac wymarzone rezultaty? moim problemem jest brzuch i uda. dziekuje i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Droga Millo,
Obecna waga jest w dolnej granicy normy dlatego też nie polecę Ci żadnej diety. Jeżeli schudłabyś 10 kg byłabyś wychudzona co mogło by skutkować poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.
Co do Dzinsay,
Twoja waga jest trochę za duża. lecz w Twoim wieku diety restrykcyjne nie są wskazane. Lepiej zacznij uprawiać sport i zwiększ swoją aktywność fizyczną. Ćwicz 40 minut dziennie.Rób pajacyki, brzuszki, skłony, nożyce, skoki w miejscu, nożyce, damskie pompki. Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na stronie abccwiczenia.pl
Co do diety to unikaj słodyczy, napoi gazowanych bo zawierają bardzo dużo cukru. Unikaj również tłustych potraw, sosów, fast foodów, chipsów ponieważ są one pełne tłuszczu. Lepiej jedz warzywa i owoce, potrawy gotowane lub pieczone.Jedz owoce i warzywa oraz pij 2 l dziennie wody.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...