Skocz do zawartości
Forum

Jak mam schudnąć?


Gość nata11139

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 162 cm wzrostu i waże 69 kg. Bardzo bym chciała schudnąć jednak ciągle mi się to nie udaje. Nie umiem sobie z tym poradzić. Nie umiem odmówić sobie słodkości. A co do ćwiczeń to też niechętnie je wykonuję. Potrzebuję diety podczas której nie będę potrzebowała odmawiać sobie dużej ilości jedzenia(oprócz słodyczy, które na pewno odstawię) i ćwiczeń spalających tkankę tłuszczową. Potrzebuje pilnej pomocy.

Odnośnik do komentarza

Może powinnaś spróbować diety dukana? Podobno jest bardzo skuteczna, a i głodnym się raczej nie chodzi. Co do ćwiczeń to najlepiej zdecyduj się na sport, który lubisz, bo inaczej szybko stracisz motywację. Więc jeśli lubisz pływać, to chodź na basen, jak wolisz rower to wybierz rower itd. Tak naprawdę każda aktywność fizyczna sprzyja spalaniu kalorii, więc wszystko jedno co wybierzesz

Odnośnik do komentarza

Droga Ewo.
Niestety tak ten świat jest skonstruowany, że żeby coś osiągnąć to trzeba się postarać.Nie da się chudnąć jeżeli jesz dużo i nie chcesz ćwiczyć. Samo ograniczenie słodyczy nic nie da. Owszem będziesz zdrowsza ale waga Ci od tego nie zmaleje.
Proponuję Ci dietę 1500 kcal. jest to dieta w której możesz jeść prawie wszystko i nie jesteś głodna. Musisz tylko unikać tłuszczy i tłustych potraw oraz cukrów prostych czyli np słodyczy i napoi gazowanych. Cały Twój dzienny jadłospis musi mieć 1500kcal. Sprawdzić to możesz używając kalkulatorów kalorii, które znajdziesz w internecie. Przy ich użyciu możesz również zaplanować jadłospis na kolejny dzień. Pamiętaj o tym, że powinnaś jeść 4-5 posiłków, dużo owoców i warzyw oraz pić minimum 2 litry dziennie wody.
Do tego niezbędne będą ćwiczenia, skoro jak piszesz nie masz ochoty na nie to możesz chodzić ca długie spacery lub zapisać się na kurs tańca. Ważne byś zwiększyła swoją aktywność fizyczną.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam problem z kilkoma zbędnymi kilogramami. Nie było ich dużo ale mnie denerwowały. Niestety bez zaangażowania same nie zlecą. Ja od wiosny jeździłam codziennie do pracy na rowerze. Niby niedaleko ale zawsze to 8 km dziennie.Zmieniłam nawyki jedzeniowe. zero gazowanych napojów, śmieciowego jedzenia. Postawiłam na wode warzywa owoce i chude mięso. Nie chodziłam głodna. Oprócz tego przyjmowałam roślinny suplement 2Be Slim. U mnie zahamował apetyt na wieczorne słodkości. dodatkowo podkręcił metabolizm. Schudłam , mam więcej energii.

Odnośnik do komentarza

Witam,
mam problem z rzuceniem kilogramów mam 162 wzrostu a ważę 82 kg. Ćwiczę mam ruchliwą pracę i staram się jeść regularnie od dawna nie jadam już słodyczy, nawet ostatnio zaczęłam pić herbatki na poprawę pracy jelit. Czy moim problemem ze schudnięciem mogą być hormony, z którymi mam problem (mam problemy z nieregularnym miesiączkowaniem)?

Odnośnik do komentarza

kingo. Jesli mam zaburzony metanolizm, nieregularne miesiaczki i wgl, godz do lekarza. Przepisze ci wizyte w szpitalu w poznaniu na 3dni, będą cię badac i pooznaja ile masz tkanki tłuszczowej i wgl na podstawie tych badan. wybiora ci chormony które bedziesz musisla brac, powoli ci się chormony będą stabilizowaly a waga będzie maleć.

Odnośnik do komentarza

Miałam już takie badania na szpitalu ale oprócz tego że stwierdzili u mnie otyłość i przepisali mi parę tabletek po których źle się czuję to nadal nie miesiączkuję prawidłowo a mój lekarz stwierdził krótko - musi pani schudnąć... i tyle. Nadal jednak grubnę. Myślałam ostatnio o jakimś zabiegu kosmetycznym, np. Agyptos ale nie wiem czy jest to warte sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...