Skocz do zawartości
Forum

Gruby brzuch i uda u 11-latki


Gość Hitomo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prawie że 12 lat.. 164 cm wzrostu.. ale moja waga nie bardzo mi się podoba.. Jest to 50 kg.. A do urodzin chciała bym zgubić trochę tłuszczu z brzucha oraz ud.. Moja cera też nie jest najlepsza.. i chciała bym wiedzieć jaką dietę sobie wprowadzić.. Była bym bardzo wdzięczna za podanie jakiejś dobrej diety.. i najlepiej jakichś ćwiczeń.. Problem jest tylko taki.. że mam słabość do słodyczy..

Odnośnik do komentarza
Gość Czekoladaa

Mam 12 lat , 165 cm wzrostu i warze 57 kilo . Chciałam bym pozbyć sie brzuszka grubych ud i cellulitu który mam na udach . Trenuję biegi , treningi mam cztery razy w tygodniu i dodatkowo dwa razy w tygodniu siatkówkę więc szczerze mówić spędzam aktywnie dużo czasu . Zjadam cztery posiłki dziennie bez śniadania ponieważ nie mam czasu. Czy ktoś może mi pomóc ? !

Odnośnik do komentarza

Powinnaś jeść śniadanie, ponieważ ono reguluje metabolizm na cały dzień. Przy tak dużej dawce ruchu troche mnie dziwi, że uważasz, że jesteś gruba. Myślę, że nie postrzegasz swojego ciała we właściwy sposób. twoja waga jest prawidłowa, a nawet troszkę niska, ale w granicach normy. Na cellulit stosuj żele i kremy dostępne w każdej drogerii. Możesz też wykonywac masaże u

Odnośnik do komentarza

Na fałdki na brzuchu i grube uda najlepsze są ćwiczenia. Oto kilka, które mogą być pomocne w walce z tłuszczykiem na brzuchu:
1. Leżąc na plecach, ramiona wyciągnięte, ręce złożone razem. Podnosimy tułów i nogi zgięte w kolanach do góry kierując ręce na prawo a nogi na lewo. Wytrzymujemy w tej pozycji 7-10 sek a potem powoli prostujemy się. Powtarzamy to ćwiczenie po 2-3 razy z każdej strony.
2. Kładziemy się na boku, ramiona wyprostowane, dłonie splecione ze sobą, nogi skrzyżowane. Dźwigamy powoli tułów, wytrzymując w tej pozycji 4-5 sekund. Powoli opadamy. rozluźniamy napięte mięśnie. Powtarzamy ćwiczenie 2-3 razy na lewym i na prawym boku.
3. Siadamy po turecku, ale tak by nasze stopy były złączone. plecy proste, ręce naciskają na kolana. Pozostajemy w tej pozycji 10 - 15 sek. Powtarzamy to ćwiczenie 6-7 razy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...