Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć z pupy?


Gość martynka012

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martynka012

mam 19 lat i 170 cm wzrostu, waga 61kg. Jeśli chodzi o moje ciało jest w mare ok tylko chciałabym schudnąć z tyłka a co bardzo ciężko mi idzie. Codziennie ćwicze godzine różne ćwiczenia by wymodelować ciało. staram sie ograniczać z jedzenie słodyczy ale jednak gdy za bardzo schudnę to strasznie mi biust zleci a moje dolne partie ciała za dużo nie schudną... za to jak jem to bardziej mi wszystko idzie w tyłek niż w piersi a znowu celulitu nie chce mieć, nie dawno go się pozbyłam. Co mam robić? jakie ćwiczenie stosować by moje pośladki nie były takie hm jak by to powiedzięc opadnięte? nie jestem osoba gruba. jeszcze mam pytanie, czy mój biust ma szanse jeszcze urosnąć czy już raczej na nic mam nie liczyć? prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Co do Twojego pytania odnośnie biustu. Rozmiar już Ci się raczej nie powiększy, bo wzrost piersi trwa mniej więcej do 18 - 20 roku życia. Niestety często tak bywa, że gdy kobieta przechodzi na dietę to pierwsze z czego traci tk. tłuszczową to piersi. Niestety życie bywa brutalne.
C odo Twojego drugiego pytania, oto kilka ćwiczeń na zgrabną pupę. Mam nadzieję, że ci pomogą:
1.Uklęknij na podłodze, ręce zgięte w łokciach oprzyj o podłogę. Wysoko wykonuj wymachy wyprostowaną nogą. Powtórz 20 razy i zmień nogę.
2.Pozostając w tej samej pozycji, przejdź do wykonywania następnego ćwiczenia, tym razem unoś do góry nogę zgiętą. Pamiętaj o napięciu pośladków i wyprostowaniu stopy. Powtórz ćwiczenia 20 razy na jedną, a następnie na drugą nogę.
3.Połóż się na plecach, ręce rozłóż pod kątem 45 st. Wraz z wymachem prostej nogi do góry, podnoś tułów. Wykonaj ćwiczenie 20 razy i zmień nogę.
4.Rozstaw nogi na szerokość bioder, złączone ręce wyciągnij przed siebie. Wykonaj 20 głębokich przysiadów. Poczuj pracę pośladków. Ćwiczenie 20 razy

Odnośnik do komentarza

ja na taki problem stosuje takie ćwiczenie: Biegnę w miejscu i jak najwyżej staram się podnosić kolana. Biegnę tak 10 minut. Następnie biegnę uderzając piętami o pośladki tez 10 minut.
Kolejne ćwiczenie to: podnoszę zgiętą nogę i staram się dotknąć kolanem, przeciwległego łokcia. i tak na zmianę przez 10 minut.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...