Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie w 3 miesiące


Gość werkas98

Rekomendowane odpowiedzi

Gość werkas98

Dzień Dobry. Mam na imię Weronika, mam 13 lat, ważę 69kg i mam 164cm wzrostu. W 3miesiące M U S Z ĘĘĘ ! schudnąć 20kg. Moglibyście mi pomóc ? Bardzo mi zależy, zrobię wszystko. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

W Twoim wieku taka utrata wagi była by bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Dobre tępo chudnięcia to 1 kg na tydzień. Masz 13 lat i się cały czas rozwijasz dlatego też zamiast stosować diety odchudzające zacznij ćwiczyć.Twoja nadwaga nie jest duża. Możesz dodatkowo ograniczyć słodycze i fast foody oraz napoje gazowane. Jedz dużo warzyw i owoców. Staraj się jest 4-5 posiłków dziennie, tylko niech mają zmniejszone porcje. Kolację staraj się jest na 2-3 godziny przed snem.
Dużo się ruszaj, spędzaj aktywnie czas wolny. Zamiast siedzieć przed telewizorem lub komputerem tańcz w pokoju do swojej ulubionej muzyki. Wyjdź z psem, graj w piłkę czy spaceruj. Ważne abyś poświęcała temu godzinę dziennie. Możesz poprosić rodziców aby zapisali Cię na basen, kurs tańca lub inne zajęcia ruchowe. Jeżeli będziesz aktywna to Twoja waga się zmniejszy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...