Skocz do zawartości
Forum

Nadwaga


Gość Sydney1605

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sydney1605

Witam. Mam problem ze zrzuceniem nadwagi. Przy wzroście 158cm ważę 77kg. Zaczęło się od tego, że od ponad dwóch lat nie mogę zajść w ciążę. Lekarz kazała mi zrzucić nadwagę. Próbuję od roku schudnąć z marnym skutkiem. Na poważnie wzięłam się do tego od świąt Bożego Narodzenia. Ćwiczę cardio 3x w tygodniu, w pozostałe dni jakieś lekkie ćwiczenia do 15 minut. Dieta około 1400kcal. Dwa razy w tygodniu pozwalam sobie na przekąskę maks do 200kcal. Wypijam też maks 3 piwa na tydzień. Proszę pomóżcie, już nie wiem co mam robić. Boję się, że przez nadwagę nigdy nie zajdę w ciążę.

Odnośnik do komentarza
Gość mojadieta

Co do lekarza się nie wypowiem, lecz po takiej diagnozie otyłe kobiety nie powinny mieć dzieci. Odchudzanie zaś biorę z innej strony, nadmienię tylko że jestem weteranką w tym temacie wiele diet za mną i nie wspominam ich czule, miesiąc temu podeszłam do tematu znowu bo wiosna za pasem i po zimie 8kg +, tym razem jem gotowane mięso, różny tłuszcz, gotowane lub duszone warzywa, jogurty i kefiry domowej roboty, jajka, kalorii nie liczę bo to nic nie daje, zero ćwiczeń bo było za zimno a wolę się ruszać na dworze, 30 dni 5kg mniej tak dobrze jeszcze nie było.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...