Skocz do zawartości
Forum

Jak zrzucić pare kg


Gość Ada1215

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim nie ufaj w diety cud znalezione w internecie. Nie katuj się też ćwiczeniami, ani nie wprowadzaj głodówki. To najgorsze co może być!

Osobiście polecam ćwiczyć 3 razy w tygodniu, czas na regenerację też musi być. Zacząć jeść regularnie minimum 3-4 posiłki dziennie, odstawić słodkie napoje, słodycze.

Najlepiej gdyby Pani wyliczyła sobie zapotrzebowanie kaloryczne na białko/węglowodany i tłuszcze. Wtedy trzymając się deficytu kalorycznego, zacznie Pani chudnąć.

Prowadzę blog o odchudzaniu na który serdecznie zapraszam. Dowiedz się Jak schudnąć szybko i skutecznie? Personalna dieta odchudzająca.Blog o dietach i zdrowym trybie życia!

Odnośnik do komentarza
Gość paulinka28

Tak słowem wstępu, to 63kg przy Twoim wzroście jest dość optymalną wagą :) Ale jeśli bardzo Ci zależy na schudnięciu, to może warto postawić na suplement diety. Ja miała trochę więcej do zrucenia, ale też jakoś nie mogłam ruszyć wagi, a pomógł mi piperine max z wyciągiem z czarnego pieprzu. Ma naturalny skład, więc dobrze się czułam, a i udało mi się osiągnąć mój cel :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...