Skocz do zawartości
Forum

skinny fat


Gość Risi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
jestem kobietą, mam 21 lat, przy wzroście 170 cm, ważę 51 kg. Około 7 lat temu miałam najwyższą wagę - 73 kg. Teraz jem dziennie koło 600 kcal, 4 posiłki, dużo warzyw, owoce, jogurty naturalne, jajka, chude mięso, czasem wołowina, ryby.
Zawsze byłam na bakier z ćwiczeniami, ale staram się. Około 4-5 razy w tygodniu rano, przed śniadaniem robię 15-20 minutowy trening cardio. Poza tym ćwiczę ramiona z ciężarkami po 1 kg.
Mam jednak nadal dość dużo tłuszczu na brzuchu (w talii tylko 60 cm, ale w najgrubszej części brzucha mam aż 79), obwisłe i duże ramiona (26 cm) i duże uda (50 cm).
Mógłby mi ktoś może doradzić jak nad sobą pracować, żeby wyglądać dobrze? :) tylko nie "ćwicz 1,5h dziennie"... studiuję, pracuję... Nie wyrobiłabym tyle, mimo chęci.
Obawiam się, że jeżeli sama sobie powymyślam np "tyle a tyle brzuszków i coś tam jeszcze" to wyrobię mięśnie, ale nie spalę tłuszczu i będę wyglądać bardzo grubo.
Z góry dziękuję za odpowiedzi i przepraszam, jeżeli pytanie jest banalne albo tendencyjne, ale jak dotąd nie wyszło mi znalezienie jakichś konkretnych porad.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...