Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na zgrabne uda


Gość dorka123

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego, że moim problemem są uda :( Chciała bym, aby były trochę szczuplejsze. Mam 17 lat, 162cm wzrostu i 60 kg wagi. Z wagi też chciałabym troszkę zrzucić i prosiła bym o jakąś dietę. Nie za bardzo czuję się dobrze. najbardziej zależy mi na nogach. Proszę o pomoc !

Odnośnik do komentarza

Polecam ćwiczenia pilates lub callanetics. Jednak nie licz, że problem zniknie po 2 tygodniach ćwiczeń. Niestety żaden sposób nie da Ci takiego efektu. Pierwsze efekty po pilatesie możesz zauważyć mniej więcej po 1 miesiącu ćwiczeń (jeśli ćwiczysz minimum 2 razy w tyg). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Na nogi rób następujące ćwiczenia:
1. Ćwiczenie wykonujemy w siadzie płaskim-nogi ugięte w kolanach, stopy złączone podeszwami, chwytamy dłońmi za stopy, łokcie przyciśnięte do ud od wewnętrznej strony. Z tej pozycji napieramy przedramionami na uda, by pogłębić ich rozchylenie.
2. Stajemy w rozkroku, nogi rozstawione na szerokość ramion. Przenosimy ciężar ciała na lewą nogę, którą lekko uginamy w kolanie, napinając na 10 -15 sekund mięśnie. Rozluźniamy mięśnie i powtarzamy ćwiczenie drugą nogą. Następnie wykonujemy jeszcze 8 powtórzenia.
3. Wchodzenie i schodzenie po schodach. Zdziwiona schody to doskonale przyrządy do ćwiczeń. Wchodź po schodach omijając jeden stopień. Staraj się żeby raz jedna raz druga noga była noga rozpoczynającą krok. Schodź szybkimi kroczkami po jednym stopniu.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

chiałabym odchudzić się. Ważę ok. 58 kg, a mam 155 wzrostu. Moim największym mankamentem są uda. Nigdy nie były szczupłe. Potrafię wymodelować brzuch robiąc brzuszki i ćwicząc na hula-hoop, ale z udami mi nie wychodzi. Proszę o pomoc w tej sprawie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...