Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie dolnych partii ciała


Gość Membroza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 19 lat, 169cm wzrostu i aktualnie ważę 53-54kg.

Kilka lat temu postanowiłam nie jeść mięsa i przez to poważnie przytyłam (zamiast dużej ilości warzyw i owoców jadłam makaronu, kluski itp.). Moja najwyższa waga to ok. 68kg. W tamtym roku przeszłam na dietę i schudłam około 10kg.

Teraz moja masa ciała jest dosyć niska, ale jednak nie jestem zadowolona z wyglądu moich ud. W najszerszym miejscu w obwodzie mam 55cm (a w talii mam 64cm)! I pewnie nie przeszkadzałoby mi to, gdyby moje uda nie miały kształtu \\'bułeczki\\' z przodu. Chciałabym, żeby moje uda były bardziej płaskie. Dodam, że mam dosyć umięśnione nogi, ponieważ pływałam w dzieciństwie intensywnie przez 5 lat.

Czy możliwe jest jakieś spłaszczenie przednich obszarów ud? Co powinnam jeść lub jakie ćwiczenia wykonawca, by stracić kilka cm?

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz umięśnione nogi to niewiele można z tym zrobić. Tłuszcz można spalić przy pomocy ćwiczeń, ale mięsni raczej się nie spali... Dieta nie ma tu nic do rzeczy, bo ona działa na cały organizm a nie na poszczególne jego partie, w odróżnieniu od ćwiczen. Nie powinnaś chudnąc, bo masz niską wagę ciała w stosunku do wzrostu.

Odnośnik do komentarza

Hmmm z tego co widzę jest to mało możliwe przy twojej wadze.
Na oko jesteś jesteś wysoka i bardzo szczupła ale masz umięsnione nogi , tak ?
Powinnaś uzywać balsamów ujędrniająco-wyszczuplajacych. Polecam pomagają najlepiej sprawdzają się z odpowiednią dieta i aktywnością fizyczną a z opisu widzę że masz dietę + te 5 lat pływania .
Stosując je regularnie osiągniesz efekty widoczne w zakresie twojego chudnięcia czy szybko czy wolno ..
Ja miałam 89 cm w biodrach a po 3 miesiącach stosowań mam już 83 cm .do tego odzywiaj się zdrowo nie przekraczając 1800 kcal .Dobre są ćwiczenia takie jak pompki najlepiej z 30 męskich .Polecałabym czytać posty na ten temat . W polecanych tematach znajdziesz "Jak wyszczuplić biodra?" co wiąże się z udami. To wszystko co mogę powiedzieć a tym czasem zapraszam na moje pytanie :
http://abcodchudzanie.pl/forum/czy-moje-wymiary-sa-prawidlowe

Odnośnik do komentarza

Aby wysmuklić uda powinnaś wykonywać dużo ćwiczeń rozciągających. Jeśli ćwiczysz siłowo to zrezygnuj z obciążenia bo tylko jeszcze bardziej rozbudujesz dolne partię ciała. Owszem basen bardzo wzmacnia nogi, dlatego też ćwicz poprzez rozciąganie. Dobrym wyjściem będzie również rowerek stacjonarny i orbitrek, ale pamiętaj aby nie dawać obciążenia.
Balsamy ujędrniająco - wyszczuplające w połączeniu z ćwiczeniami na pewno poprawią wygląd Twojej skóry i ogólny wygląd nóg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...